Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı! Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı!

Bu bölümde, Elif'in Yaman'a bıraktığı ipucuyla başlayan arayış, Yaman'ı çarpıp kaçan kişiyi bulmaya yönlendirirken, Asi ve Cesur'un desteğiyle yalnız olmadığını hissettiriyor. Gençler, Rüya, Alaz ve Çağla'yı takibe alırken, Asi'nin Alaz'la yakınlaşması beklenmedik sonuçlara yol açar.Yabani Dizisinin 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Rüya, Uçurumdan Düştü!

Neslihan, gençlerin ilişkilerine müdahil olmaya çalışırken, Alaz ise Serhan'ın oğlu gibi davranmaya devam ederek baskılara karşı koymaya çalışır. Yaman ise Alaz'la aralarındaki kardeşlik duygusuna güvenmeye karar verirken, Çağla hala babasının etkisi altında olduğunu gösterir ve Rüya ile karşı karşıya gelir.Yabani Dizisinin 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Rüya, Uçurumdan Düştü! (2)

Rüya'nın sessizliği, Şebnem'in karnındaki bebek nedeniyledir ancak Şebnem'in diğer suçları da ortaya çıkarsa, Rüya'nın susturulması mümkün olacak mıdır? Rüya'nın etrafında ona izin vermeyecek insanlar vardır ve Şebnem, Serhan'a karşı güvence almaya çalışırken köşeye sıkışır. Güven, arkalarında bıraktıkları izleri takip etmeye devam ederken, Yaman ve Alaz arasındaki ilişkiyi etkileyen bir felaket yaşanır.

Yabani dizisinin heyecan dolu 33. bölümü, 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'da Now TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Bu bölümde neler olacağı merakla beklenirken, dizinin izleyicilerini yine büyük sürprizlerin beklediği anlaşılıyor.