Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, kızı Asya'yı dünyaya getirerek anne olmanın heyecanını yaşadı. Bu özel anları takipçileriyle paylaşan Vuslateri, doğum hikayesini ve ilk annelik deneyimlerini paylaştı.

Gonca Vuslateri, kızı Asya'nın doğum anını ve sonrasında yaşananları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla detaylarını anlattı. Vuslateri, "Küçük bir kasılma ile başlayan süreç, kedim Arte'nin aniden kucağıma gelmesiyle daha da belirginleşti. Kontrol için gittiğim hastanede, 'Bu gece doğum olabilir' denildi ve hızla sezaryene alındım" diyerek o anları paylaştı.Gonca Vuslateri'nin Eşi Doğuma Yetişemedi! (1)

Doğum sonrası kızını ilk kez gördüğünde duygusal anlar yaşadığını açıklayan Vuslateri, "Solunum problemleri nedeniyle küvöze alınan Asya’yı gördüğümde gözyaşlarım süte dönüştü" ifadelerini kullandı. Vuslateri, "İlk gün 40 cc’ye yakın geliyor. Herkes takdir ediyor kimileri de çok şaşkın.." şeklinde aktardı.

Eşi Levent'in Ankara'dan bir gün sonra dönmesini beklerken, Aretha Franklin'in '(You Make Me Feel Like) A Natural Woman' şarkısı eşliğinde kızını kucağına aldığını yazdı.

Çiçeği burnunda anne Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımda şunları yazdı:

"Hoş geldin Asya Mone. Levent Ankara’da ve bir gün sonra yanıma gelecek. Küçük bir kasılma ve kedim (Arte-sfenks olan) anında kucağımda, yırtınıyor. Haberciymiş meğer. Kasılmalar artıyor. Yalnızca kontrol için gittiğim hastanede “NST yükseliyor bu gece doğum olabilir” deniyor ve hoop Gonca sezaryene! Kordonumuz 40 cm kısa zaten normale giremezmişiz..."Gonca Vuslateri'nin Eşi Doğuma Yetişemedi!

Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı

"Kocam yolda… Hepgül Özdemiroğlu varmış bile! Yine! Canım doktorum ve artık aile gibi olduğumuz hastane ekibi biz bize yeteriz diyoruz ve ameliyathanede Aretha Franklin eşliğinde “You make me feel like a natural woman” şarkısını (yorulmadan dinlediğim tek şarkıdır) dinleyerek Asya geliyor… Solunum biraz uyumlanamıyor başta pırpır ederken canlanıyor ellerim de boş kalıyor haliye manidelerdeki gibi:)..."

"Oksijenini alırken doğum sonrası kızımı görmeye gidiyorum... Babası da gelmiş biraz ağlıyorum tabi.. Hayat ben planlar yaparken başıma gelenler miydi bilemiyorum..."

"Süt gelmesi lazım nasıl gelecek diye endişe ederken Asya’yı küvezde solunuma bağlı görünce yüzümden akan gözyaşlarım bile süte dönüşüyor çünkü kendine acıyan bir anne bir bebek için zaman kaybından başka bir şey değildir deyip super mario edasıyla odama gidip sağıyorum… ilk gün 40 cc’ye yakın geliyor."

"Herkes takdir ediyor kimileri de çok şaşkın... ben alışkınım kendime oysa… uğruna kendimi feda ettiğim bir konu var ise sonuçları canımı acıtmaz… Asya’ya sütler gidiyor… kendi sütümün sesini eski bir radyo gibi plastik bir zeminde çırılçıplak haliyle duyarken kızımın şapkası yollanıyor ... Onu kokluyorum... Ve sütlerim çoğalıyor... İki gün sonra kavuşuyoruz... Abartılacak bir şey yok anne diye geliyor kızım... Ama masayı kurmuşuz: sütlerce hazır bekliyordu."

"Ertesi gün odaya getirilirken doktorum yanımda… iyi ki! Ben hep korkardım çocuk yapma fikri hakkında konuşurken bile “yahu ben bebek tutamam düşürürüm Allah korusun… Çok küçükler” ve daha neler... Onu kucağıma aldığım 3. Fotoğrafta şöyle ağlamıştım: Seni tuttum kızım. Seni tutuyorum. Korkma. Şimdi içimdeki çocuk yıllardır beklediği oyun arkadaşını buldu. Allah’a bin şükür... Arayan, gelen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz."

Eşinin doğuma yetişemediğini açıkladı

Gonca Vuslateri, kızı Asya'nın doğumunu sosyal medya üzerinden duyurdu. Eşi Levent'in doğuma yetişemediğini belirten Vuslateri, doğum hikayesini detaylı bir şekilde paylaştı. Bu paylaşım, Vuslateri'nin takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

Duygusal Anlar

Doğum sonrası kızını ilk kez gören Vuslateri, duygusal anlar yaşadığını ifade etti. Asya'nın solunum problemleri nedeniyle küvöze alındığını belirten Vuslateri, bu anları "gözyaşlarım süte dönüştü" sözleriyle dile getirdi.

Eşsiz Anlar

Eşi Levent'in doğuma yetişememesi üzerine yaşadığı duyguları paylaşan Vuslateri, kızını kucağına alırken duyduğu hisleri Aretha Franklin'in şarkısı eşliğinde anlattı. Bu anlar, Vuslateri'nin hem sevinç hem de hüzün dolu duygularını yansıttı.

Anne-Olma Deneyimi

Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anne olma deneyimini takipçileriyle detaylı bir şekilde paylaştı. Doğumun ardından yaşadığı duyguları ve kızıyla geçirdiği ilk anları anlatan Vuslateri, bu özel anları unutulmaz kıldı.

Anne ve Bebek İlişkisi

Vuslateri, paylaşımlarında annelik duygularını ve Asya ile olan bağını anlatırken duygusal anlar yaşadığını belirtti. Bebeğiyle ilk karşılaşmasını ve ona duyduğu sevgiyi paylaşan Vuslateri, anne ve bebek ilişkisinin ne kadar özel olduğunu vurguladı.

Vuslateri'nin anne olma deneyimini ve yaşadığı duyguları içtenlikle paylaşması, onu sevenlerin kalbini bir kez daha kazandı.