Gaziantep İslahiye’de meydana gelen feci kaza, şehri derin bir üzüntüye boğdu. İslahiye-Hatay karayolunun Ağabey mevkisinde, plakaları ve sürücüleri henüz belirlenemeyen bir minibüs ile beton mikseri çarpıştı. Bu korkunç kazada 8 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi ise yaralandı.Gaziantep İslahiye'de Minibüs Ve Beton Mikseri Çarpıştı 8 Ölü, 11 Yaralı (3)

Kazanın olduğu bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi ancak maalesef 8 vatandaşımızın hayatını kaybettiği belirlendi. Gaziantep Valisi Kemal Çeber, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Şu an için elimize ulaşan bilgiye göre kazada 8 vatandaşımız hayatını kaybetti, 11 yaralımız var." ifadelerini kullandı.

Elektrikli Arabaların Geleceği: Sıfır Emisyonlu ve Yenilikçi Seçenekler Elektrikli Arabaların Geleceği: Sıfır Emisyonlu ve Yenilikçi Seçenekler

Bu acı olayın ardından, Gaziantep'te yas ve üzüntü hakim. Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm Gaziantep halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.Gaziantep İslahiye'de Minibüs Ve Beton Mikseri Çarpıştı 8 Ölü, 11 Yaralı (1)

Kazanın detaylarıyla ilgili yapılan incelemeler ve alınan ifadeler neticesinde, sorumluların adalet önünde hesap vermeleri sağlanmalıdır. Benzer kazaların önüne geçmek için gerekli tedbirlerin alınması ve trafik kurallarına uyulması büyük önem taşımaktadır.

Trafik kazaları, dikkatsizlik ve ihmal sonucu yaşanan acı olaylardır. Tüm sürücülere, trafik kurallarına uymaları, hız sınırlarına dikkat etmeleri, araçlarını düzenli olarak bakıma sokmaları ve sevdiklerine karşı sorumluluklarıyla hareket etmeleri çağrısında bulunuyoruz. Unutmayalım ki, trafik kazaları önlenebilir birçok acı olayı engellemek için ilk adımdır.