Arka Sokaklar'ın son bölüm sürprizleriyle birlikte, sevilen oyuncu Oya Okar da merak konusu oldu. Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu gibi usta isimleri buluşturan ve 18 sezon boyunca ekranda olan Arka Sokaklar, her cuma Kanal D’de ekrana geliyor. Dizinin sevilen karakterlerinden Mesut komiser, Arka Sokaklar'a geri döndü. Dizide partnerini canlandıran Oya Okar'ın Arka Sokaklar'a dönecek mi soruları sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. Beklenen haberi Şevket Çoruh duyurdu! İşte Arka Sokaklar kadrosu ile ilgili yeni gelişmeler.Şevket Çoruh'un Ardından Oya Okar Da Arka Sokaklar'a Geri Mi Dönüyor (2)

Yeşilçam’ın duayen ismi Türker İnanoğlu’nun imzasını taşıyan, yapımcılığını D Media’nın üstlendiği Arka Sokaklar oyuncu kadrosunda yaşanan sürpriz gelişmelerle konuşulmaya devam ediyor. Gündeme bomba gibi düşen 16 sezon boyunca Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh’un kadroya geri dönmesinin ardından Oya Okar’ın da diziye döneceğinin açıklanması sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Dizinin kadrosuna ilişkin art arda yaşanan bu gelişmeler, dizinin fanları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Oya Okar Arka Sokaklar'a geri dönecek mi? İşte detaylar...Şevket Çoruh'un Ardından Oya Okar Da Arka Sokaklar'a Geri Mi Dönüyor (1)

Arka Sokaklar’ın kadrosunda 16 sezon boyunca ‘Mesut Komiser’ karakteri ile izleyenlerin beğenisini kazanan Çoruh, eski partnerinin de kendisine eşlik edeceğini duyurdu. Önceki sezonlarda Oya Okar ile çekilen set fotoğrafını yayınlayan usta oyuncu, "Bu haberi benim vermem lazımdı. Oya Okar geliyor. Çok Mesut oluyoruz" ifadelerini kullandı. Binlerce yorum alan bu haber sonrasında kullanıcılar, “Mekanın sahipleri geri geldi.” ve “Geliyor efsane ikili.” şeklinde yorumlarda bulundu.

Öte yandan, Arka Sokaklar’ın dün akşam yayınlanan 672’nci bölümünde Mesut Komiser’in geri döndüğüne dair mesajlar verildi. Hem fragmanlar hem de çıkan haberler üzerine Şevket Çoruh’un geri dönüşünü merakla bekleyen Kanal D izleyicileri, dizinin izlenme oranlarına da etki etti. Dizinin son bölümü en çok izlenen yapımlar arasında yerini aldı.

Eğer Arka Sokaklar'ı takip ediyorsanız, Oya Okar'ın dönüşüne dair heyecan verici gelişmeleri kaçırmayın. Dizinin yeni bölümleri ile ilgili güncel haberleri almak için bizi takip etmeye devam edin.

Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar! Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar!

Oya Okar'ın Arka Sokaklar'a dönüşüyle ilgili son gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Usta oyuncu Türker İnanoğlu'nun imzasını taşıyan ve 18 sezon boyunca ekranda olan Arka Sokaklar, Şevket Çoruh'un Mesut Komiser olarak geri dönmesinin ardından Oya Okar'ın da kadroya katılacağını müjdeledi. Bu haber, dizinin hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı.Şevket Çoruh'un Ardından Oya Okar Da Arka Sokaklar'a Geri Mi Dönüyor

Şevket Çoruh, eski partneri Oya Okar ile birlikte çektirdiği set fotoğrafını paylaşarak, "Bu haberi benim vermem lazımdı. Oya Okar geliyor. Çok Mesut oluyoruz" dedi. Bu açıklama, dizinin izleyicileri arasında büyük sevinç yarattı ve sosyal medyada da geniş yankı buldu.

Arka Sokaklar'ın son bölümlerinde yaşanan bu sürpriz gelişmeler, dizinin izleyici kitlesini de artırdı. Özellikle dün akşam yayınlanan 672'nci bölüm, en çok izlenen yapımlar arasında yerini aldı. Bu başarıda, dizinin sevilen karakterlerinden Mesut Komiser'in geri dönüşü ve Oya Okar'ın da kadroya katılacağının duyurulmasının etkisi büyük oldu.

Arka Sokaklar'ı takip edenler için heyecan verici bir dönemin başlangıcına tanık olacağımız kesin. Dizinin yeni bölümlerinde neler olacağını merakla bekliyoruz.