Pınar Deniz'in kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile aşkı doludizgin devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda müstakbel kaynanası Seyhan Yıldırım ile tanışıp takipleşen Pınar Deniz aileye girmişti. Temmuz başında beraberliklerinin birinci yıldönümünü kutlayan Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım İngiltere tatillerinde evlilik kararı almıştı. Yaz aylarında nikah masasına oturacak olan ikili; gelinlik, damatlık ve ev alışverişi yapmaya başladı.

Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı! Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı!

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım Aşkı

Pınar Deniz, oyunculuktaki başarısının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Öyle ki Pınar Deniz güzelliğiyle son olarak yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın da başını döndürdü. Yıldırım, uzun süredir güzel oyuncu Pınar Deniz ile aşk yaşıyor.Pınar Deniz Ve Kaan Yıldırım'ın Düğün Detayları Ortaya Çıktı! (1)

Düğün Hazırlıkları Devam Ediyor

Hadise ile evliliğin eşiğinden dönen ve sonrasında adı Hande Erçel'le anılan Kaan Yıldırım'ın aşkı kısa sürmüştü. Yıldırım, uzun süredir güzel oyuncu Pınar Deniz ile aşk yaşıyor. Çiftin evlilik kararı almasıyla birlikte düğün hazırlıkları hız kazandı. Nikah tarihi yaklaşırken, Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, düğünleri için özel olarak tasarlanan gelinlik ve damatlık modellerini seçti. Ayrıca, evlerine alacakları eşyalar için de bir liste hazırlayan çift, romantik bir evlilik serüvenine adım atmaya hazırlanıyor.

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'ın aşk dolu hikayesi, hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Çiftin düğün hazırlıklarıyla ilgili detaylar ise merakla bekleniyor. Yakın zamanda yapılacak olan düğünleri, magazin gündemine damga vurması bekleniyor.