Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Tatlı Sert programında yaşanan bu olay, şaşırtıcı bir şekilde gündeme damgasını vurdu. Yetik'in iddiaları canlı yayında büyük bir şok etkisi yarattı.

Umut Yetik, "Benim ilk evliliğimden olan Mustafa Yetik ile 9 yıllık eşim ile Tuğçe Akpençe birlikte kaçtılar" dedi. Yetik'in açıklamalarıyla birlikte ortaya çıkan detaylar, olayın boyutunu gözler önüne serdi.

Yetik, boşandığı ikinci eşinin, ilk evliliğinden olan oğlu Mustafa ile kaçtığını ve yanlarında 8 yaşındaki kızları Melodi Naz'ı götürdüğünü söyledi. Evlendiğinde oğlunun 9 yaşında olduğunu belirten Yetik, tek derdinin 8 yaşındaki kızının velayetini almak olduğunu dile getirdi.Müge Anlı Programında Şok İtiraflar 19 Yaşındaki Oğul, 29 Yaşındaki Üvey Annesiyle Kaçtı!

Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı

Gözyaşlarına boğulan Yetik, "Bunlar tezgahı 1 yıl önceden planlamışlar. Tuğçe beni boşanmaya ikna etti. Boşanırsak bir kozmetik dükkanı açarız, kadın yardımlarından faydalanırız deyip beni boşanmaya ikna etti. Biz sadece kağıt üzerinde boşandık, böyle bir şey aklıma gelmeyeceği için çocuğun velayeti anneye verildi. Kendi ağızlarıyla 10 aydır birlikte olduklarını itiraf ettiler. Bu kadın bu şahıstan hamile kalsa benim torunumumu doğuracak" dedi.

Umut Yetik, boşandığı eşi ve oğlunun kendisine kumpas kurduğunu iddia etti. Yetik, "Bana bir kumpas kurup kaçtılar. 30 Mart gecesi oğlum ısrarla bana kuaför müşterimizin aradığını, ısrarla oraya gitmemiz gerektiğini söylediler. Araç geldi, araca bindim, 15 dakika sonra jandarma ekipleri aracı durdular, çantamdan birkaç yasaklı madde çıktı. İfademi verdikten sonra beni serbest bıraktılar. Çünkü benim geçmişimde suç dosyası yok, kendimden çok eminim. Hastaneden hep birlikte çıktıktan sonra bana ne olduğunu sordular. Ben temiz çıkarsam bunu yapan kişinin kumpastan yargılatacağımı söyledim, ne olduysa bu blöften sonra oldu. O gün 9'dan sonra ne Tuğçe'nin ne de Mustafa'nın telefonlarına ulaşamadık, beni hapse attıracaklardı başaramayınca kaçtılar" şeklinde açıklamalarda bulundu.

İddiaların odağındaki Tuğçe Akpençe, canlı yayına bağlanarak, iddiaları kabul etti. Akpençe yaşananlar için, "Söz konusu durum doğrudur" dedi. Mağdur eski eş Umut ise duydukları karşısında bir kez daha inanamadı.

Baba ile annenin yüzleşmesi sırasında ortaya çıkan gerilim, izleyicileri şaşırttı. Baba, "8 yaşındaki kız çocuğunun sizi öyle birlikte görmesi iyi bir şey mi?" şeklinde bir soru yöneltince annenin cevabı sinirleri daha da gerdi.

Üvey oğlu ile kaçan anne, "Aynı yatakta yatarken bizi görmesine izin vermem. Sen bizim aramıza yatırıyordun çocuğu" ifadelerini kullanınca Müge Anlı da sert tepki gösterdi. Anneye, "Sen ne diyorsun terbiyesiz kadın?! Anne ile babanın arasına çocuk yatar. Babası çocuğuna sarılıp uyur. Utanmadın mı?" şeklinde karşılık verdi.

Daha da şaşırtıcı olanı, babasının eşi ile kaçan 19 yaşındaki Mustafa'nın yayına bağlanmasıydı. Mustafa, "Pişman değilim. Böyle olması gerekiyordu" diyerek dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Bu olay, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.