Ahmet Kural ve Murat Cemcir, uzun yıllar birlikte projelerde yer aldılar ve Türk televizyon ve sinema sektöründe önemli bir iz bıraktılar. Ancak, 2020 yılından beri ortak bir projede yer almayan ikili arasındaki küslük, merak konusu olmuştu. Sonunda, bu küslüğün ardındaki nedenler de gün yüzüne çıktı.

Murat Cemcir, eski dostu Ahmet Kural'ın Bodrum'da gerçekleşen düğününe bile katılmamıştı. Bu durum, ikilinin arasının ne kadar ciddi şekilde bozulduğunu gösteriyordu. Ancak, Cemcir'in yaptığı açıklamalar, aralarındaki küslüğün nedenini açıklığa kavuşturdu.

Cemcir, bir röportajında, "Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" ifadelerini kullanarak aralarındaki ilişkinin bitmiş olduğunu belirtti. Bu açıklamalar, ikilinin arasındaki küslüğün ne kadar derin olduğunu gösterdi.

Murat Cemcir'in Ahmet Kural ile olan küslüğü, aynı zamanda iş hayatını da etkiledi. Cemcir, Ahmet Kural'ın başrolünde yer aldığı 'Efsane' adlı sinema filmini izleyemediğini belirtti. Bu durum, ikilinin arasındaki küslüğün profesyonel yaşama da yansıdığını gösterdi.

Cemcir'in yaptığı açıklamalar, "Ben kimseyle küsmem. Ben dururum, insanlar bana küser, sonra da geri gelirler, Ahmet gelmedi ama. Ahmet çok sevdiğim eski bir arkadaşım, bundan sonra da öyle kalacak. İnsanların hayatlarına birileri girer ve sonra gider. Ahmet ile yollarımızın tekrar keşismesine gerek de yok" şeklindeydi.

Ahmet Kural ile Murat Cemcir, Türk sinema ve televizyon tarihine damga vuran projelere imza atmıştı. İkilinin birlikte başrolde yer aldığı 'Çalgı Çengi' ve 'İşler Güçler' dizileri, Türk izleyicisinin sevgisini kazanmıştı. Ancak, aralarındaki küslük, uzun yıllar boyunca bir sır olarak kalmıştı.Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Arasındaki Küslük Nedeni Ortaya Çıktı! (1)

Yargı Paketi Taslağıyla Kadınların Soyadı Hakkında Yeni Düzenleme Yargı Paketi Taslağıyla Kadınların Soyadı Hakkında Yeni Düzenleme

İkilinin arasındaki küslüğün nedeni ise şimdi gün yüzüne çıktı. Bir dönem yakın dost olan ünlü isimlerin arasının bozulmasının nedeni, Selçuk Aydemir ile Murat Cemcir arasında yaşanan bir anlaşmazlık olarak belirlendi. Aydemir, birlikte çektikleri bir filmden parasını eksik aldığını iddia etmiş ve bu durum, ikilinin arasının bozulmasına neden olmuştu. Sonrasında ise iddialara göre, Selçuk Aydemir ile Ahmet Kural, Murat Cemcir'den habersiz arka planda iş çevirerek ortak projeler üretmişlerdi. Bu durum, Murat Cemcir'in arkadaşından dost kazığı yediği düşüncesiyle, arkadaşlığını sonlandırmasına neden olmuştu.Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Arasındaki Küslük Nedeni Ortaya Çıktı! (2)

Bu gelişmeler, Türk televizyon ve sinema sektöründe uzun yıllar birlikte projelerde yer alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in arasındaki dostluğun sona erdiğini gösteriyor. Ancak, her iki isim de kariyerlerine devam ediyor ve Türk izleyicisinin sevgisini kazanmaya devam ediyorlar.