Güzel ve popüler model Demi Rose, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sıkça gündeme geliyor. Son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Bornozuyla kahvaltı masasında poz veren Demi Rose, makyajsız doğal güzelliğiyle hayran bıraktı.

Demi Rose, fotoğrafını takipçileriyle paylaşırken, "Şanslısınız bavulumu kaybettim" notunu düştü. Bu paylaşımıyla da sempatik ve esprili bir tarafını gösteren Demi Rose, sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip.

Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı

Ünlü model Demi Rose, daha önce yaptığı bir açıklamada, cinsellikle ilgili sorulara samimi cevaplar vermişti. Instagram hesabında 19 milyondan fazla takipçisi bulunan Rose, bir takipçisinin "Erkeklerden mi hoşlanıyorsun, kadınlardan mı?" sorusuna, "Kızlardan, erkeklerden daha çok hoşlandığım bir aşamadan geçtim. Şimdi erkeklere daha çok ilgi duyuyorum. Bu duruma göre değişir" şeklinde cevap vermişti.Demi Rose, Bornozla Oturduğu Kahvaltı Masasında Poz Verdi! (1)

Demi Rose'un doğal güzelliği ve esprili kişiliği, onu sadece bir model olarak değil, aynı zamanda genç kızlar arasında rol model olarak da öne çıkarıyor. Bornozuyla yaptığı bu poz, genç kızların kendine güvenini artırabilir ve doğal güzelliklerine olan inançlarını pekiştirebilir.

Demi Rose'un bornozla kahvaltı masasında verdiği poz, sadece bir fotoğraf değil, aynı zamanda genç kızlara cesaret ve güç veren bir mesaj niteliği taşıyor. Demi Rose, doğal güzelliği ve içtenliğiyle milyonlarca kişinin kalbini kazanmaya devam edecek gibi görünüyor.