Zehra Güneş, Tarkan ve Hülya Avşar ekonomistlere danışmadan adım atmıyor! "1.5 kilo altın" iddiası

Müge Dağıstanlı köşesinde ünlülerin altın yatırımlarından söz etti. Aramızda Kalmasın yorumcusu bir ünlünün ekonomiste danışıp 1.5 kilo altın aldığını söyledi.

"Altının hızla değer kazanması bazı ünlülerimizi de harekete geçirdi" diyen Dağıstanlı devamında "Bir kadın şarkıcımız, 10 gün önce Youtube’da programlar yapan ekonomist arkadaşına telefon açıp, danışmanlık istemiş. Ekonomistin 'Bu aralar altına yatırım yapın” cevabı üzerine iki kilo altın almış' dedi.Zehra Güneş, Tarkan Ve Hülya Avşar Ekonomistlerle Altın Yatırımında Buluştu! (1)

"Bu arada ünlüler arasında meşhur ekonomistlerden danışmanlık almak pek revaçta" diyerek şunları yazdı:

"Örneğin, milli voleybolcu Zehra Güneş, Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan finans dersleri almıştı. Nasıl almasın ki, servetinin dört milyon dolar olduğu konuşuluyor. Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Tarkan gibi yıldızlar da ekonomistlere düzenli danışıyor."

Ünlülerin ekonomistlere danışarak altın yatırımı yaptığına dair haber, finansal bilinç ve yatırım kararlarının önemine dikkat çekiyor. Müge Dağıstanlı'nın aktardığına göre, altının değer kazanmasıyla ünlüler arasında altın yatırımları artıyor. Özellikle bir kadın şarkıcının ekonomist bir arkadaşına danışarak 1.5 kilo altın aldığı bilgisi dikkat çekici. Bu tür haberler, ekonomi ve yatırım konularında bilinçlenmek isteyenler için örnek olabilir. Ekonomistlerin finansal tavsiyeleri ve ünlülerin yatırım stratejileri, geniş kitlelere ışık tutabilir.Zehra Güneş, Tarkan Ve Hülya Avşar Ekonomistlerle Altın Yatırımında Buluştu!

Zehra Güneş, Tarkan ve Hülya Avşar gibi ünlüler, finansal kararlarında ekonomistlerden danışmanlık alarak adımlarını atıyor. Müge Dağıstanlı'nın Aramızda Kalmasın programında aktardığı bilgilere göre, altının değer kazanmasıyla birlikte ünlüler arasında altın yatırımları da artmış görünüyor.

Özellikle bir kadın şarkıcının, ekonomist bir arkadaşına danışarak 1.5 kilo altın aldığı bilgisi dikkat çekiyor. Ekonomistlerin altına yatırım yapılması konusundaki önerileri de bu doğrultuda önemli bir rol oynuyor.

Göğüslerini Çanta İle Kapatan Model Lara Stone'un Stili! Göğüslerini Çanta İle Kapatan Model Lara Stone'un Stili!

Ünlülerin ekonomistlere danışarak finansal kararlar aldıklarına dair bu örnekler, yatırımlarını daha sağlam temellere dayandırmak isteyen herkes için dikkate değer birer örnek olabilir.