Babasının ilişkileri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Yasmin Erbil, ilk kez kameralar karşısına geçerek Mehmet Ali Erbil'e dair düşüncelerini paylaştı.

Babalık İtirafı: "Babalık Gördüğümü Düşünmüyorum"

Geçtiğimiz haftalarda genç sevgilisi Gülseren Ceylan'a evlenme teklifi eden Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, babasının ilişkileriyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Yasmin Erbil, babasının kendisinden daha genç kadınlarla birlikte olduğunu öğrendiğinde duyduğu rahatsızlığı itiraf ederek, "Babalık gördüğümü düşünmüyorum" dedi.Yasmin Erbil Babası Mehmet Ali Erbil Hakkında Bomba İfadeler Kullandı!

Oya Çınar'ın Programında Bomba İtiraflar

Genç oyuncu Yasmin Erbil, ünlü televizyoncu Oya Çınar'ın programına konuk olarak babasıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu. "Hayatta en çok neyin çabasını verdin?" sorusuna Yasmin Erbil, "Yanlış anlaşılmamak, sürekli kendini kontrol etmeye çalışmak" şeklinde cevap verdi. Ayrıca, genç yaşta aile baskısı yaşayıp yaşamadığına dair soruya Yasmin Erbil, "Çok gördüğümü düşünmüyorum" yanıtını verdi.

"Etrafında Genç Kızlar Olması Beni Yaralıyor"

Oya Çınar'ın Mehmet Ali Erbil ile ilgili soruları üzerine Yasmin Erbil, babasının özel hayatıyla ilgili derin duygularını paylaştı. Yasmin Erbil, "Mehmet Ali Erbil ile ilgili tonla fikir var... Özel hayatında büyümeyi reddeden şımarık çocuk hali gülüp geçtiğin bir şey mi yoksa imtihanı devam ediyor mu?" sorusuna "Devam ediyor" yanıtını vererek şunları söyledi:

Ünlü Oyuncu Murat Ünalmış, Bayram Şekeri Gibi Haberi Paylaştı! Ünlü Oyuncu Murat Ünalmış, Bayram Şekeri Gibi Haberi Paylaştı!

"Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. Çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor aşabildiğimi söyleyemem."

Genç Kadınlarla Birlikte Olmanın Yarattığı Rahatsızlık

Oya Çınar'ın ısrarlı soruları üzerine Yasmin Erbil, babasının genç kadınlarla birlikte olmasının kendisinde yarattığı rahatsızlığı da dile getirdi. "Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor" ifadeleriyle genç oyuncu duygularını açığa vurdu.

Sevgilisi Poyraz ve Survivor Macerası

Yasmin Erbil, röportajda sevgilisi Poyraz hakkında da konuştu. "Survivor'da da onu beğeniyordum ama o gelip beni tavladı. Spor salonunda tanıştık, o beni tavladı" diyerek ilişkisinin başlangıcını anlattı.