Kanal D'nin Perşembe akşamları yayınlanan İnci Taneleri dizisi, hem oyuncu kadrosuyla hem de senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Dilber ile Azem'in yaşam öyküsünden ilham alan dizi, her bölümüyle izleyicileri etkisi altına alıyor. Ancak, başrol oyuncularında yaşanan değişiklikler izleyicilerin dikkatinden kaçmıyor.

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerini paylaştığı İnci Taneleri dizisi, her geçen bölümde karakterlerin derinleştiği ve hikayenin daha da oturduğu bir yapıya sahip. Ancak, kadroya yeni katılan bir oyuncu, senaryonun tamamen değişmesine neden olabilir.

Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar! Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar!

Kubilay Aka'nın Cihan karakteriyle diziye katılmasıyla birlikte, şimdi de Yasak Elma dizisinden tanıdık bir ismin İnci Taneleri kadrosuna dahil olacağı iddiaları gündemi meşgul ediyor. Yasak Elma'da Ender Çelebi karakterine hayat veren Şevval Sam'ın bu diziye katılacağı yönündeki söylentiler, seyirciler arasında heyecan uyandırıyor.

Ancak, bu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ve Şevval Sam'ın hangi karaktere hayat vereceği henüz netlik kazanmış değil. İnci Taneleri dizisinin yeni bölümleriyle birlikte, izleyicilerin bu gelişmeleri nasıl karşılayacağı merak konusu. Dizinin 3. bölümü, 7 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak.