Galatasaray'da forma giyen başarılı futbolcu Mauro Icardi ile 10 yıldır aşk yaşayan Wanda Nara, yeni çıkardığı şarkısı 'Money' (Para) ile sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismin şarkısıyla birlikte Instagram sayfasından paylaştığı fotoğrafa, Türk takipçilerinden yorum yağdı.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi (31), Arjantin’de eğlence dünyasının aranan bir figürü olan Wanda Nara (37) ile 2014'te aşk yaşamaya başlamıştı. Icardi ile ilk tanıştığında Maxi Lopez ile evli olan ve üç çocuk doğuran Nara, daha sonra Lopez'den boşanarak çocuklarının velayetini almıştı. Boşanmanın ardından ünlü futbolcuyla ilişkisi başlayan Wanda, Mauro'dan iki çocuk sahibi daha olmuştu.

Negro Dub ile birlikte 'Money' (Para) adlı şarkısını yayınlayan Nara, sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü isim, 'Money' şarkısını eklediği bir selfie'sini 17.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaşınca, Türk takipçilerinden de yorum gecikmedi.

Wanda'ya gelen yorumlarda adı geçen güzel şarkıcı Simge Sağın, son dönemde Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin attığı gollerden sonra 'Aşkın Olayım' şarkısının çalınmasıyla gündemden düşmüyor.

ICARDI'NİN GOLLERİNDEN SONRA SİMGE'NİN ŞARKISI ÇALINIYOR

Son dönemde Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin attığı gollerden sonra adı sıkça anılan Simge Sağın, 'Aşkın Olayım' şarkısının çalınmasıyla gündemden düşmüyor.