İnci Taneleri dizisinde akım haline gelen Dilber'in pavyon dansına kayıtsız kalamayan şarkıcı Nez de "Son noktayı koyalım" diyerek dans etti. Nez'in göğüs dekoltesi ve kıvrak dansı ise dikkat çekti.

Nez'in Etkileyici Performansı

Yıllar önce çıkardığı "Sakın Ha" şarkısıyla dillerden düşmeyen başarılı sanatçı Nez, danslarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı, İnci Taneleri dizisiyle akım olan Dilber'in pavyon dansına sessiz kalamadı.Ünlü Şarkıcı Nez, Pavyon Dansıyla 'Son Noktayı Bir Koyalım' Dedi (1)

BEĞENEN DE VAR BEĞENMEYEN DE

Son yıllarda iddialı dansları ve yorumlarıyla adından söz ettiren Nez, derin göğüs dekolteli elbisesiyle eline kaşık alarak Dilber'in pavyon dansını yaptı. Performansıyla dikkat çeken şarkıcı videosunu "Son noktayı bir koyalım" notuyla TikTok hesabından yayınladı. Nez'in saçlarını savurarak yaptığı dans kısa sürede kullanıcıları ikiye böldü. Şarkıcının performansını beğenenlerin yanı sıra fazla cesur bularak eleştirenler oldu.

Külot Polemiği Yeniden Alevlendi Külot Polemiği Yeniden Alevlendi

Dilber Dansı Akım Oldu

Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergenç, Güven Kıraç, Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Dilber dizisi haftalar önce tanıtımlarıyla gündeme bomba gibi düştü. Dizide pavyonda çalışan Dilber'in dansı ise kısa sürede akım oldu ve binlerce kişi tarafından taklit edildi.

SEO İpuçları: Nez ve Dilber İle İlgili Aramalarda Üst Sıralarda Çıkmak İçin

  1. Nez ve Dilber Performansı: Nez'in Dilber'in pavyon dansını taklit ettiği video, son zamanlarda popülerlik kazandı. Nez'in etkileyici performansını izleyerek sanatçının dans yeteneklerini daha yakından görebilirsiniz.

  2. Nez'in Şarkıları: "Sakın Ha" gibi hit şarkılarıyla tanınan Nez'in müzik kariyeri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve şarkılarını dinleyebilirsiniz.

  3. Dilber Dizisi: Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Dilber dizisi, büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Dizi hakkında detaylı bilgiler ve son gelişmeleri öğrenmek için tıklayın.

  4. Dilber Dansı Akımı: Dilber'in pavyon dansı sosyal medyada büyük bir akım haline geldi. Bu eğlenceli ve etkileyici dansı daha yakından görmek için videoları inceleyebilirsiniz.

Nez'in Dilber'in pavyon dansını taklit ettiği bu etkileyici performans, sosyal medyada büyük ilgi çekiyor. İnci Taneleri dizisi ve Dilber'in dansının popülerliği, bu konuda daha fazla bilgi edinmek isteyenleri cezbetmeye devam ediyor. Nez ve Dilber ile ilgili aramalarda üst sıralarda çıkmak için yukarıdaki ipuçlarına göz atabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.