37 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri, kim olduğunu sır gibi sakladığı sevgilisi Levent Bey ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturarak evlenmişti. Gonca Vuslateri'nin hamile olduğu haberleri ise geçtiğimiz Ekim ayında ortaya çıkmıştı. Bebek beklediğini sosyal medya hesabından duyuran Vuslateri, "Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. 'Anne olmak çok istemedim' açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim. Sadece gelene 'git' demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş, annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım." şeklinde paylaşmıştı.

Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı Survivor All Star'da Şok Ayrılık! İşte Adaya Veda Eden Yarışmacı

Vuslateri, bugün dünyaya gelen kızına ise 'Asya' ismini verdi. Bu mutlu haberi, Gonca Vuslateri'yi hastanede ziyaret eden meslektaşı Başak Sayan, sosyal medya hesabından duyurdu.Ünlü Oyuncu Gonca Vuslateri Anne Oldu! Bebeğine Verdiği İsim Görenleri Büyüledi!

Gonca Vuslateri'nin kızına 'Asya' adını vermesi, sevenleri tarafından büyük bir sevgiyle karşılandı. İkinci kez evlenen ve şimdi de anne olan Gonca Vuslateri, bu mutlu sürecini sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.Ünlü Oyuncu Gonca Vuslateri Anne Oldu! Bebeğine Verdiği İsim Görenleri Büyüledi! (1)

Ünlü oyuncunun, sevilen meslektaşı Başak Sayan aracılığıyla yapılan duyuru, sosyal medyada geniş yankı buldu. Vuslateri'nin hamilelik süreci ve kızının doğumuyla ilgili paylaşımları, takipçilerini mutlu etti ve tebrik mesajları yağmuruna tutuldu. Bu güzel haberle birlikte, Gonca Vuslateri'nin özel hayatına dair merak edilenler de bir nebze olsun aydınlandı. Asya'nın doğumuyla birlikte, Gonca Vuslateri'nin annelik serüveni de başlamış oldu.