Diddy'nin Seks İşçisi Olarak İtham Edilen Model Jade Ramey Konuştu: "Gerçekleri Açıklıyorum!" Diddy'nin Seks İşçisi Olarak İtham Edilen Model Jade Ramey Konuştu: "Gerçekleri Açıklıyorum!"

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kadın istismarı içeren ve kadınları aşağılayan yapımları incelediklerini belirtti.Tepki Çeken Sahne! Rtük'ten 'Taş Kağıt Makas' Dizisi Açıklaması (1)

Kadınlar ve çocukların "kırmızı çizgileri" olduğunu, bunun üzerinde hassasiyetle duracaklarını vurgulayan Şahin, şunları kaydetti:Tepki Çeken Sahne! Rtük'ten 'Taş Kağıt Makas' Dizisi Açıklaması

"Tartışmalı sahneler içeren diziye karşı hem vatandaşlarımızın hem de duyarlı STK'lerimizin tepkilerini biliyor ve hassasiyetle takip ediyoruz. Yayına başladığı andan itibaren yayın ilkelerini ihlal ettiği değerlendirilen sahnelerin bulunduğu dizi hakkında gerekli incelemeyi başlatmış bulunmaktayız. Hiçbir zaman kadını aşağılayıp meta olarak görülmesine neden olan ve kadın istismarı içeren yapımlara izin vermedik, vermeyeceğiz."