Survivor All Star yarışmacısı Yunus Emre Özden ve eşi Beria’nın boşanacağı iddia edilmişti. Beria Özden’den o iddialara yanıt geldi.

Survivor All Star 2024’te yarışan Yunus Emre Özden, eşi Beria Özden ile boşanacakları yönündeki iddialarla gündeme geldi. Eşinin “Aleyna Kalaycıoğlu’ndan uzak dur” uyarısına rağmen Yunus Emre’nin samimi tavırları, evliliğin sona ereceği spekülasyonlarını beraberinde getirdi. Ancak Beria Özden, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla bu iddialara son noktayı koydu.Survivor Yunus Emre Ve Beria Özden (1)

BOŞANMA İDDİALARINA NET YANIT

Beria Özden, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanma haberlerine yanıt verdi. Yunus Emre Özden’in doğum gününü kutlayan Beria Özden, nikahlarından bir fotoğrafı “İyi ki sen, mutlu yıllar” notuyla yayınladı.

“DEDİKODULARA İNANMAYIN”

Beria Özden, boşanma iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada “Dedikodulara, garip haberlere inanmayın, itibar etmeyin” ifadelerini kullanarak, kamuoyuna spekülasyonlara itibar edilmemesi yönünde çağrıda bulundu.

İLGİLİ HABER Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı’nın “Rezalet” diyerek paylaştığı anlara gönderme yaptı ALEYNA İLE İLGİLİ UYARININ SEBEBİ Beria Özden, daha önce eşi Yunus Emre Özden’i Aleyna Kalaycıoğlu ile olan samimiyeti konusunda uyarmıştı. Özden, bu uyarının nedenini “Çıkan haberler ve adada yaşanan dedikodular yüzünden” olarak açıkladı. Beria Özden’in açıklamaları, Yunus Emre Özden’e duyduğu güveni ve medyada yer alan dedikoduların gerçek dışı olduğunu vurguladı.Survivor Yunus Emre Ve Beria Özden (2)

Survivor Yunus Emre ve Beria Özden'in boşanacağı iddialarına ilişkin haber, son günlerde merak konusu oldu. Survivor All Star yarışmacısı olan Yunus Emre Özden ve eşi Beria Özden'in evliliklerinin sona ereceği iddiaları, gündemde geniş yankı uyandırdı. Özellikle Yunus Emre Özden'in Aleyna Kalaycıoğlu ile olan samimiyeti ve eşinin bu konudaki uyarıları, boşanma iddialarını güçlendirdi.

Ancak, Beria Özden'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar, boşanma iddialarına net bir yanıt niteliğindeydi. Beria Özden, Yunus Emre Özden'in doğum gününü kutladığı ve evliliklerinden bir anı fotoğrafını paylaştığı mesajında, "İyi ki sen, mutlu yıllar" notunu düştü. Bu paylaşım, çiftin hala birlikte olduklarını ve ilişkilerinin sona ermediğini gösterdi.

Müge Anlı 16 Nisan Programı: İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Anlar! Müge Anlı 16 Nisan Programı: İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Anlar!

Beria Özden, ayrıca boşanma iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada da dedikodulara inanılmaması gerektiğini vurguladı. Kamuoyuna yaptığı çağrıda, garip haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ve spekülasyonlara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

Öte yandan, Beria Özden'in daha önce eşi Yunus Emre Özden'i Aleyna Kalaycıoğlu ile olan samimiyeti konusunda uyarmış olması da dikkat çekiciydi. Beria Özden, bu uyarısının nedenini çıkan haberler ve adada yaşanan dedikodular olarak açıkladı. Bu açıklamalarıyla, Yunus Emre Özden'e olan güvenini ve medyada yer alan dedikoduların gerçek dışı olduğunu vurgulamış oldu.

Yunus Emre ve Beria Özden'in boşanacağı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığı, çiftin hala birlikte olduğu ve ilişkilerini sürdürdüğü ortaya çıktı. Bu haber, son günlerde medyada geniş yer bulmuş olsa da, çiftin açıklamalarıyla bu iddiaların spekülatif olduğu anlaşıldı.