Survivor Allstar'da heyecan dorukta devam ediyor. Özellikle, Survivor takipçileri için haftanın belirli günleri oldukça heyecan verici olabiliyor. İşte, 9 Mart'ta yaşananlar ve Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu sorularının cevapları...

9 Mart'ta Survivor Allstar'da neler yaşandı?

Survivor Allstar'da 9 Mart'ta yaşananlar izleyenleri ekrana kilitledi. Perşembe günü kırmızı takımda yarışmacılarından Mustafa Kemal'in veda etmesinin ardından yeni bir hafta başladı. Yarışmacılar, akşam saatlerinde ilk dokunulmazlık oyununu oynamak için karşı karşıya geldi. Ancak, dokunulmazlık oyunu sonucunda kazanan taraf belirsizliğini koruyor. Kazanan takım ve eleme adayı ile ilgili detaylar ise merak konusu oldu.Survivor Allstar'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Eleme Adayları Belli Oldu Mu (1)

Çarpıntı Yapan Poz! Demi Rose, Bornozla Oturduğu Kahvaltı Masasında Poz Verdi! Çarpıntı Yapan Poz! Demi Rose, Bornozla Oturduğu Kahvaltı Masasında Poz Verdi!

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Allstar'da dokunulmazlık oyunu sonucunda kazanan takım belirsizliğini koruyor. Henüz resmi açıklama yapılmadığı için hangi takımın dokunulmazlığı kazandığı bilinmiyor. Ancak, yarışmacıların mücadelesi ve heyecan dolu anlar izleyenleri ekran başına kilitlemiş durumda.

Survivor'da 9 Mart'ta eleme adayı kim oldu?

Survivor Allstar'da 9 Mart'ta eleme adayı belirlendi. Ancak, eleme adayının kim olduğu henüz netlik kazanmadı. Yarışmacılar arasındaki rekabetin arttığı bu dönemde, eleme adayının kim olacağı ve kimler arasından seçileceği büyük merak konusu.

Survivor Allstar'da yaşanan gelişmeler ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu gibi soruların cevapları, yarışmanın yayınlanacak bölümlerinde ortaya çıkacak. Takipçiler ise, heyecanla yeni gelişmeleri bekliyor.