Müge Anlı 16 Nisan Programı: İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Anlar! Müge Anlı 16 Nisan Programı: İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Anlar!

Bu hafta erkek elemesi vardı ve Özgür, Batuhan, Hakan ve Bozok adada kalmak için mücadele ettiler. Eleme düellosunda ilk turu Hakan ve Özgür kazandı. Finalde ise Bozok ve Batuhan karşı karşıya geldi. Sonunda, Survivor All Star 2024'de Bozok adaya veda eden isim oldu.Survivor All Star 2024'Te Eleme Heyecanı Kim Elendi

Bozok, eleme sonrası duygularını paylaşırken, "Bugün sabahtan beri zaten hissediyordum, düellodan çıkamayacağımı biliyordum. Böyle bir his vardı üzerimde, hissediyordum. Belki atışlarda yanlış yaptım, ikinci rauntta başka bir şey seçmeliydim. Elim ısındı zannettim demek ki bu atışı yapamıyormuşum. Olmadı, olmayınca olmuyor. Benim Survivor serüvenim şöyle başladı; Turabi’nin Instagram’daki yazdığı şeyi gördüm, Turabi’yi aradım gidiyor musun dedim, gidiyorum dedi. Dedim ben de geleceğim, sörf tahtamı aldım aracıma koydum ve buraya geldim. Yani ben hiç atışların hiç birine çalışmadım. Burada olmamın en büyük sebebi dünya güzeli bir kızımın olması ve 50 yaşındaki babasının böyle yarışmacılarla mücadele etmesi. Benim için en önemli olan oydu. Beni seyrediyor ve anlıyor şuanda çünkü 9 yaşına geldi. Kızım doğduğunda da ben buradaydım 2015’te, daha 4 aylıktı çıktığımda 8 aylıktı. Onun için çok mutluyum. Üzgün müyüm, tabii ki üzgünüm ama kızımı göreceğim için de çok mutluyum. Olmadı buraya kadarmış" şeklinde konuştu.