Kanal D'nin yeni dizisi Senden Önce daha ilk bölümünde izleyenleri şoka uğrattı! Meğer Merve ile Sahra anlaşmalıymış

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Senden Önce ilk bölümüyle büyük ses getirdi. Entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi konu alan dizi daha ilk bölümünde izleyicileri şaşkına çevirmeyi başardı. Hakan ile aşk kaçamağı yaşayan Sahra meğer Merve ile anlaşmalıymış. İşte merak edilen detaylar...

Hakan, eşi Merve ile yaşadığı sorunlarla boğuşurken iş gezisine gidiyor. Sahra ise Hakan’ın havaalanında tesadüfi bir şekilde karşılaştığı ve ilişki yaşadığı bir diğer kadın olarak izleyicinin karşısına çıktı.Senden Önce (1)

'SENDEN ÖNCE' İLK BÖLÜM

Altı aydır evli olan Hakan ile Merve arasında son 4 aydır soğuk rüzgarlar esiyordu. İş insanı olan Hakan, iş gezisinde küçük bir aşk kaçamağı yaptı ve koca bir bela aldı başına. Otelde Hakan eşi ile birçok kez telefonda sorunun ne olduğunu sorsa da Merve soğuk davranışlarına devam etti. Merve en sonunda ayrılmayı istediğini belirtti ve Hakan büyük hayal kırıklığına uğradı.

Kanal D'nin yeni dizisi Senden Önce başladı! 'Çok sürprizli bir hikaye bekliyor'

MERVE DAYANAMAYIP OTELE GELDİ

Havalimanında tesadüfen Sahra ile çarpışıp otelde de yan yana odalarda kaldığını gören Hakan, büyük şok yaşıyor. Sahra da barda Hakan'ın yanına gelerek onu baştan çıkarmak için elinden geleni yaptı. Hakan ile aşk yaşamaya başlayan Sahra otelde büyük bir sürpriz yaşadı ve Hakan'ın eşi ansızın otele geldi.Senden Önce

OTEL ODASININ ÖNÜNDE BULDUĞU KAĞITLA BEYNİNDEN VURULMUŞA DÖNDÜ

Merve otel odasından çıkarken kapıda bulduğu notla resmen şoka uğradı. Bulduğu minik kağıtta "Kocan seni sevmiyor. Saat 21:00'de Flavios Restorana gel, kendi gözlerinle gör." yazıyordu. Saat yaklaştığında Hakan, toplantısı olduğunu söyleyerek odadan çıkmak istedi. Eşi Merve de onu toplantıyı iptal etmesi için ikna etmeye çalıştı. Evliliklerindeki çatırtının sebebini anlatacaktı. Sahra da Hakan'ı tehdit ediyordu ve yemeğe gelmezse eşine söyleyeceğini belirtmişti. Hakan eşinin ısrarlarına aldırış etmeden yemeğe indi ve olanlar oldu.

SAHRA İLE HAKAN YEMEKTE YAKALANDI

Sahra'nın büyük ısrarları sonrası yemeğe inmek zorunda kalan Hakan "Beni tehdit ettin, karıma söylemekle beni zorladın" diyerek tepki gösterdi. Yemekte buluşmalarını gören Merve duruma tepki vermeden odaya çıktı.

MERVE GÖZYAŞLARIYLA DURUMU ANLATTI

"Ben bir çocuğum olamayacağını öğrendim Hakan, sana bir aile veremeyeceğimi öğrendim. Tanıştığımız günden beri çocukları çok sevdiğini, bir oğlun olsun istediğini biliyorum. 4 ay önce öğrendim. Kaç doktora gittim, kaç hastaneye gittim hepsi aynı şeyi söyledi. Ben ömrümün sonuna kadar seninle yaşarım, sen yapabilecek misin? Korktum, beni terk edeceksin diye söyleyemedim. Çok istedim beceremedim. Hakan Ne olur beni bırakma" dedi. Hakan da seni canımdan bile çok seviyorum seni hiçbir zaman bırakmayacağım diye karşılık verdi.

Yan odada balkonda Sahra'nın izlediğini gören ve Hakan'a çaktırmayan Merve aşk dolu sözcükler kullanarak Sahra'ya resmen nispet yaptı.

Ebru Şancı, Ceyda Düvenci'nin "Ped" Çıkışına Tepki Gösterdi! Ebru Şancı, Ceyda Düvenci'nin "Ped" Çıkışına Tepki Gösterdi!

MEĞER ANLAŞMALILARMIŞ

Sahra ile Merve otelin saunasında bir araya geldi ve buradaki gizli konuşmaları izleyicileri şaşkına çevirdi. Sahra "Ben de iş için gelmiştim ama sinsi kadın buna mani oldu. Bu şekilde anlaşmamıştık, her şeyi planladık. Söz vermiştik birbirimize. Bırakmayacağız dedik.