Show TV'nin yeni dizisi "Sandık Kokusu"nun başrol karakterlerinden Filiz, güçlü ve baskın bir kadın. Gençliğinden beri güzelliği dillere destan olmuş olan Filiz, yaşlanmak ise kabusu. Yaşından genç giyinir ve övgü almaya doyamaz.

Filiz, evli ve iki çocuk annesidir. Kocası Ali Rıza, Filiz'in aksine daha sakin ve uyumlu bir karakterdir. Filiz, Ali Rıza'yı daima yönlendirmeye ve kontrol etmeye çalışır.

Filiz, aynı zamanda başarılı bir iş kadını. Bir tekstil firmasının sahibi olan Filiz, işinin başındaki güçlü bir kadın.Sandık Kokusu Filiz Güçlü Ve Baskın Bir Kadın (1)

Demet Akbağ'ın canlandırdığı Filiz

Filiz karakterini usta oyuncu Demet Akbağ canlandırıyor. Akbağ, güçlü ve baskın kadın karakterlerini başarıyla canlandıran bir oyuncu.

Demet Akbağ, 23 Aralık 1959 tarihinde İzmir'de doğdu. Tiyatro kariyerine İzmir Atatürk Lisesi'nde okurken başladı. Ünlü olmasını sağlayan ise Yılmaz Erdoğan ile birlikte rol aldığı "Bir Demet Tiyatro" dizisi oldu.

Akbağ, sinemada da birçok başarılı projede yer aldı. "Kadın Severse", "Eşkıya", "Eğreti Gelin", "Aşk Tesadüfleri Sever" gibi filmlerde rol aldı.

Akbağ, aynı zamanda başarılı bir tiyatro oyuncusu. "Kibar Feyzo", "Kahramanlar", "Keşanlı Ali Destanı" gibi oyunlarda rol aldı.Sandık Kokusu Filiz Güçlü Ve Baskın Bir Kadın (3)

Filiz karakteri hakkındaki yorumlar

Filiz karakteri, ilk bölümden itibaren izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. Güçlü ve baskın bir kadın karakterini başarıyla canlandıran Demet Akbağ, yine izleyicileri ekrana kilitledi.

Dizinin izleyicilerinden bazıları, Filiz karakterini "gerçekçi ve eğlenceli" olarak yorumladı. Bazı izleyiciler ise, "Filiz karakteri biraz fazla abartılı olmuş" yorumunda bulundu.Sandık Kokusu Filiz Güçlü Ve Baskın Bir Kadın

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Marakas Çalarak Dans Etti! Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Marakas Çalarak Dans Etti!

Filiz karakteri, önümüzdeki bölümlerde de izleyicileri ekrana kilitlemeye devam edecek gibi görünüyor.