Show TV’nin Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger, Necip Memilli’yi kadrosunda buluşturan dizisi Sandık Kokusu’nun yarın akşam ekrana gelecek 15. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Yeni bölümde; Ağrılarından dolayı muayeneye giden Karsu’ya fibromiyalji teşhisi konuluyor.

Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, Çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan Sandık Kokusu’nun yeni bölümünün ön izleme sahnesi yayınlandı.

Karsu'nun ağrılarından dolayı muayeneye gittiği ve doktor tarafından fibromiyalji teşhisi konulduğu sahnede; Karsu stresten uzak durması gerektiği söylendiğinde sinirden gülme krizine giriyor ve doktora son zamanlarda yaşadığı tüm talihsiz olayları bir çırpıda anlatarak adeta 15 bölümün kısa bir özetini yapıyor.

SANDIK KOKUSU'NUN 15. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Adnan, Filiz’le durumu konuşmak ister. Gizli telefonlaşmaları duyan Irmak, Adnan ve Filiz’i bir kafede yakalar. Bu durumdan nasıl kurtulacaklardır? Diğer yandan Dilaver, Hasan’ın emriyle Filiz’in giriş çıkış saatlerini haber vermesi için Ömer’le anlaşır. Filiz bindiği takside bahar dalı ve bir davetiye bulur. Gizli bir hayranı olduğunu anlar ve bu durum hoşuna gider. Adnan, site içerisinde Irmak için lüks bir organizasyon düzenler. Herkes oradadır. Çok geç gelen Karsu ise herkesi şaşırtır.

SANDIK KOKUSU’NUN OYUNCU KADROSU

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun'un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

FİBROMİYALJİ NEDİR?

Fibromiyalji (FM), tüm vücuda yayılmış bir ağrının yanı sıra yorgunluk, uyku, hafıza ve ruh hali problemleri gibi belirtilere neden olan kronik romatizma hastalığıdır. Fibromiyalji sıklıkla depresyon, kaygı ve travma sonrası stres bozukluğu ile ilişkilidir. Fibromiyaljinin tedavisi güç ve karmaşıktır. Fibromiyalji her yaşta ve cinsiyette görülebilir.