Survivor All Star'da yaşanan sürpriz ayrılık gündemde büyük yankı uyandırdı. Mavi takımda mücadele eden Sahra Işık, beklenmedik bir şekilde yarışmadan çekildiğini açıkladı. Peki, Sahra Işık'ın Survivor All Star'dan neden ayrıldığına dair detaylar neler?

Sahra Işık'ın Açıklamaları

Survivor All Star'dan ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Sahra Işık, "Hayatımı bitirmeye çalışanların beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum. N.M.S" ifadelerini kullandı. Bu sözler, kiminle ilgili olduğu merak konusu oldu.Sahra Işık Neden Survivor All Star'dan Çekildi (1)

İddialar ve Sahra'nın Eşi İdris Aybirdi

Survivor'dan elenen Seda Aktuğlu'nun Sahra'nın eşi İdris Aybirdi'ye giderek "Adada arkandan senin servetine çökmek istediğini söylüyor" dediği iddia edildi. Bu iddianın ardından Aybirdi'nin ekiple görüşmesi ve Sahra'nın da ayrılmak istediğini belirtmesi dikkat çekti.Sahra Işık Neden Survivor All Star'dan Çekildi

Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı! Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı!

Sahra'nın Çekilme Kararı

Survivor All Star'ın yayınlanan bölümünde eleme potasındaki yarışmacılar düelloya hazırlanırken Murat Ceylan, Sahra'nın çekildiğini duyurdu. Ceylan, "Sahra maalesef Survivor All Star'a veda etti. Şartlar çok zor ve biz her bir yarışmacıyı kaybetmek değil kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak elimizden gelenin son safhasına kadar ekip olarak gelsek de Sahra bırakmak istediğini bizlerle paylaştı. Bizde saygı duymak zorundayız" şeklinde konuştu.

Sahra Işık'ın Survivor All Star'dan çekilme kararı, yarışmanın izleyicileri ve takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Sahra'nın açıklamaları ve yaşananlar, yarışmanın seyrini değiştirecek gibi görünüyor.