Peugeot, yeni E-3008 modeli ile Red Dot Ödülü'nü kazandı. Yeni 3008'in Türkiye'ye gelmesi bekleniyor ve bu modelin tüm özellikleri merak ediliyor. İşte yeni Peugeot E-3008'in detayları:

Modern ve Verimli Tasarım

Yeni Peugeot E-3008, modern ve verimli dış tasarımı ile dikkat çekiyor. Krom süslemeler yerine boyalı yüzeyler kullanılarak daha modern bir görünüm elde edilmiştir. Modelin ön ve arka tamponunda Meteor Grisi süslemeler, ayna kapaklarında ve alt kısımlarda Orbital Siyah detaylar bulunmaktadır.Peugeot E 3008 Red Dot Ödülü'nü Kazandı! Yeni Model Türkiye'ye Geliyor!

Yeni Izgara ve Pixel LED Teknolojisi

E-3008’in yeni ön cephesinde tamamen yeni farlar ve yeni Peugeot logosunu barındıran yeni radyatör ızgarası bulunmaktadır. GT donanımında standart olarak sunulan yeni Pixel LED teknolojisine sahip kompakt farlar, ince ve şık bir gövdeye sahiptir. Işık huzmesi otomatik olarak yol koşullarına göre ayarlanarak optimum görüş sağlamaktadır.

E-Devlet İle Belediye Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır? E-Devlet İle Belediye Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Elektrikli ve Geniş İç Mekân

Tamamen elektrikli C-SUV sınıfının modellerinden biri olan yeni Peugeot E-3008, göz alıcı bir tasarım sunmaktadır. Yolcular ve bagajlar için geniş alan sunmaktadır.

Renk Seçenekleri

Yüksek yansıtma kalitesine sahip yeni Obsession Mavi renginin yanı sıra Ingaro Mavisi, Okenit Beyazı, İnci Siyah, Tekno Gri ve Titanyum Gri renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Yeni Peugeot E-3008, markanın yeni Peugeot Panoramik i-Cockpit ile donatılan ilk modelidir.

Teknik Özellikler

Yeni Peugeot E-3008, 136 HP gücündeki 48V teknolojili hibrit motor ve 525 kilometreye varan menzilli 210 HP'lik tam elektrikli motor seçenekleriyle satışa sunulacaktır. 2025'te ise elektrikli motorun 230 HP'lik ve 700 kilometre menzile sahip daha uzun menzilli versiyonu ürün gamına eklenecektir.Peugeot E 3008 Red Dot Ödülü'nü Kazandı! Yeni Model Türkiye'ye Geliyor! (1)

Türkiye Lansmanı

Yeni Peugeot E-3008'in Türkiye'de yaz aylarında satışa sunulması beklenmektedir.

Peugeot Tasarım Direktörü Matthias Hossann, yeni Peugeot E-3008'in Red Dot Tasarım Ödülü'nü almasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Modelin tasarımının markanın yaratıcılığını ve tasarım konusundaki azmini yansıttığını ifade etti.