Telefonunuzun Verimliliğini Artırmak İçin En İyi Uygulamalar Telefonunuzun Verimliliğini Artırmak İçin En İyi Uygulamalar

Google'ın Mayıs ayında piyasaya sürmesi beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 9 Pro'nun canlı görüntüleri, yakın bir zamanda ortaya çıktı. İşte cihazın tüm ayrıntılarını ortaya koyan o görseller:Google Pixel 9 Pro'nun (2)

Google Pixel 9 Pro'nun Görüntüleri:

Teknoloji devlerinden Google, 14 Mayıs'ta gerçekleşmesi beklenen I/O 2024 etkinliği sırasında yeni akıllı cihazları Pixel 8a, Pixel 9, Pixel 9 Pro ve Pixel 9 Pro XL'yi tanıtacak. Bu cihazlar arasından Pixel 9 Pro'nun render görüntüleri, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Yakın bir zamanda ise cihazın canlı görüntüleri ortaya çıktı.Google Pixel 9 Pro'nun (1)

Tensor G4 yonga setinden güç alacak Google Pixel 9 Pro'nun canlı görüntüleri, yakın bir zamanda Rozetked tarafından ortaya çıtkı. Rapora göre 16 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla açılış ekranında caiman olarak tanımlanan cihaz, selefine kıyasla 4 GB'lık RAM artışıyla görüntülendi.Google Pixel 9 Pro'nun

Hap şeklindeki kamera çubuğuyla başlayan yeni fiziksel tasarıma sahip cihazın görüntülerine göre arka tarafta flaş ve termometreden oluşan üçlü kamera kurulumu görüntülenmekte. Sağ kenarda güç düğmesi ve ses düğmesi bulunan cihazın altında ise USB-C bağlantı noktası, hoparlör ve SIM kart yuvası bulunmakta.