Katie Price, borçlarını ödemek için OnlyFans'tan aldığı gelirin yüzde 40'ını bırakmak zorunda kaldı. Mahkeme, Price'ın önceki anlaşmayı ihlal ettiğini belirledi ve şirketlere ödeme emri verdi.

Katie Price'ın Borçları

Katie Price, borçlarını ödemek için OnlyFans'tan aylık gelirinin neredeyse yarısını bırakmak zorunda kaldı. Yüksek Mahkeme, eski modelin daha önce gönüllü bir anlaşmaya varmasına rağmen kararlaştırılan tutarları ödemediğini belirtti. Price'ın Kasım 2019'da iflas ettiği açıklandı.Onlyfans Ünlüsünün Hatası Servetine Mâl Oldu (1)

Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak

Mahkeme Kararı ve Ödeme Emri

Mahkeme, OnlyFans dahil dört şirkete gelirinin %40'ını geri ödemesi için karar verdi. Mütevelli heyetini temsil eden avukat, Price'ın önceki anlaşmayı ihlal ettiğini ve belirlenen tutarları ödemediğini ifade etti. Yargıç, önümüzdeki üç yıl boyunca her ay %40'ının ödenmesi gerektiğini belirtti.

Price'ın Durumu Hakkında Yargıçtan Açıklama

Yargıç, Price'ın Nisan ayında mali durumuyla ilgili sorularla karşılaşacağını söyledi. Price, geçtiğimiz yıllarda akıl sağlığıyla mücadele ettiğini ve iflas ilan etmekten utanılmaması gerektiğini belirtmişti.