Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak

Ankara'da yaşayan evli ve iki çocuk babası Hasan Hüseyin Çelik, 15 Kasım 2023 tarihinde aracıyla birlikte kayıplara karıştı. Kayıptan 77 gün sonra Müge Anlı'ya başvuran kardeşi Veysel Çelik, eşi Seher Çelik tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.

Seher Çelik ise eşinin hayatta olduğunu ve kendisini sık sık aradığını iddia etti. Ancak canlı yayına bağlanan komşuları, depodan ceset kokusu geldiğini öne sürdü.Müge Anlı'da Kayıp Hüseyin Çelik, Depodan Ceset Kokusu Geldi! (3)

Komşuların iddiası

Canlı yayına bağlanan bir komşu, Hüseyin Çelik'in kaybolmasından sonra aileye ait depodan yanık ve ceset kokusu geldiğini iddia etti. Hatta bu kokunun ardından Seher Çelik'in dip köşe temizlik yaptığını anlattı.

Bu iddiayı reddeden Seher Çelik, komşularının kendilerine iftira attığını söyledi. Depoyu polis ekiplerinin incelediğini ve herhangi bir ceset bulunmadığını belirtti.

Müge Anlı'dan açıklama

Müge Anlı da yaşanan gelişmeler üzerine bir açıklama yaptı. Anlı, deponun tekrar incelenmesini istedi. Ayrıca Seher Çelik'in eşini aramaması ve depodaki temizlik hareketleri hakkında da şüpheleri olduğunu söyledi.Müge Anlı'da Kayıp Hüseyin Çelik, Depodan Ceset Kokusu Geldi! (1)

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Ankara'da 15 Kasım 2023 tarihinde kayıplara karışan Hasan Hüseyin Çelik'in bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran kardeşi Veysel Çelik, eşi Seher Çelik tarafından tehdit edildiğini öne sürdü. Bu iddiaların ardından canlı yayına bağlanan komşular, depodan ceset kokusu geldiğini iddia etti.

Veysel Çelik, kayıp kardeşi Hasan Hüseyin Çelik'in olay günü eşi ve kızıyla markete gittiğini, ardından aracıyla birlikte ortadan kaybolduğunu anlattı. Veysel Çelik, "Ağabeyim marketten çıktıktan sonra bir daha haber alamadık. İki kişiyle birlikte görüldüğü söyleniyor ancak ben baktım onlar ağabeyim değil. Eşinin çelişkili açıklamaları var" dedi.

Seher Çelik ise eşinin hayatta olduğunu, kendilerini sık sık aradığını ve seslerini dinlediğini söyledi. Rahat tavırları ile herkesi şoke eden Seher Çelik, "Telefonlarımıza yanıt veriyor. Kocamı öksürüğünden tanıyorum. Mesajları okuyor sesimizi dinliyor sonra kapatıyor. Bazen ona çakal lanet mikrop yazıyorum kızsın da arasın diye ama cevap vermiyor. Şoktayım ben de güle oynaya çıktı havada uçuyordu o gece. Ölse hissederdim. Hasan neredeysen çık gel evine ne halt karıştırdıysan" açıklamasını yaptı.Müge Anlı'da Kayıp Hüseyin Çelik, Depodan Ceset Kokusu Geldi!

Bugün gerçekleşen yayında ise komşuları Seher Çelik'in eşini uzun süre aramadığını anlattı. Canlı yayına bağlanan bir komşu ise kan donduran detayları anlattı. Bir apartman sakini Hüseyin Çelik'in kaybolmasının ardından aileye ait depodan yanık ve ceset kokusu geldiğini açıkladı. Hatta bu kokunun ardından Seher Çelik'in dip köşe temizlik yaptığını anlattı.

İddiaları kabul etmeyen Seher Çelik, komşularının kendilerine iftira attığını depoda herhangi bir ceset bulmadığını söyledi.

Olay yerinde inceleme yapıldı

Müge Anlı'nın talimatıyla olay yerinde inceleme yapıldı. Ekipler, depoya giriş yaptı ve detaylı bir araştırma yaptı. Depoda herhangi bir ceset veya kan izine rastlanmadı. Ancak, deponun temizlendiği ve kokunun giderildiği tespit edildi.

Soruşturma sürüyor

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Polis ekipleri, Seher Çelik'in ifadesini yeniden aldı. Seher Çelik, depodan ceset kokusu geldiği iddialarını yine reddetti.