Programa katılan bir kişinin pavyonda kadınların ayakkabısından içki içmesi ve buna ödediği para ‘yok artık’ dedirtti. Hem Müge Anlı hem seyirci şaşkına döndü. İşte detaylar…

ATV’nin popüler programı Müge Anlı İle Tatlı Sert, her hafta farklı ve ilginç olaylara tanıklık ediyor. Programın son bölümlerinden birinde, 75 yaşındaki Sevim Yıldırım'ın cinayetiyle ilgili soruşturma sürerken Çankırı'da bir pirinç tarlasında ölü bulunan kadının kızları, annelerinin ölümünde erkek kardeşlerinin payı olduğunu düşünüyor. Cinayetin hala çözülememiş olması büyük bir merak konusu. Bu cinayetle ilgili atılan iddialar ise herkesi şaşırtıyor. Ergün Yıldırım'ın arkadaşı Necati'nin, bir eğlence mekanında kadınların ayakkabılarından içki içtiği iddia ediliyor.

ERKEK KARDEŞLERİNİN ŞÜPHELİ TUTULMASI

Programda, 75 yaşındaki Sevim Yıldırım’ın cinayeti işlenirken Çankırı'da pirinç tarlasında ölü bulunan kadının kızları, annelerinin ölümünde erkek kardeşlerinin payı olduğunu düşünüyor. Cinayetin katili bulunamazken, kız kardeşler Müge Anlı'nın canlı yayınında şüphelilerle yüzleşti.

Canlı yayında ortaya atılan iddialar duyanları şaşkına çevirirken, Ergün Yıldırım'ın arkadaşı Necati ile pavyonda eğlendiği ve kadınların ayakkabısından içki içtiği iddia edildi.

MEKAN SAHİBİNİN AÇIKLAMALARI

Söz konusu iddialardan sonra bir eğlence mekanı sahibi canlı yayına bağlanarak, “Ergün ile Necati bir hafta boyunca benim mekanıma geldi 3 sene önce. Bütün kadınlarla alem yaptılar. Ergün kadınlarla oturdu. Necati kadınların ayakkabısından içki içti” açıklamasında bulundu.

MÜGE ANLI'NIN TEPKİSİ

Müge Anlı duydukları karşısında “İğrenmiyorsunuz da. Düşünsenize bütün mantar hastalıkları yani. Birisinin terliğini bile giymek doğru değil” dedi.

Necati bey iddiaları reddederken, Ergün bey ise pavyonda eğlendiklerini kabul etti. Müge Anlı bu duyduklarından sonra mekan sahibine dönüp “kadın ayakkabısından içki içmek için para mı ödeniyor? Kaç TL ödeniyor?” diye sordu.

Mekan sahibi ise “Bir tanesi 600 TL. 12 bin TL'lik bir ödeme yapması gerekiyor” dedi. Müge Anlı ise “İğrenç bir şey bu ya” diyerek isyan etti.

RAHMİ ÖZKAN'IN YORUMU

Rahmi Özkan ise, “O anda iğrenç bir şey olarak görmüyorlar ki. Onlara meftun olan kadının ayak topuğunun değdiği yerde içki içmenin kendilerine göre hevesi başka” dedi.

Survivor All Star 2024 Birleşme Partisi İçin Geri Sayım Başladı! Survivor All Star 2024 Birleşme Partisi İçin Geri Sayım Başladı!

Müge Anlı, yaşanan bu olay karşısında “Hiç hijyenik değil. Bir de 12 bin TL” diyerek sinirlendi.

Eğlence mekanında yaşanan bu olay, Müge Anlı ve izleyicileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Kadınların ayakkabısından içki içme uygulaması, hijyen ve etik açıdan büyük tartışma yarattı.