Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı! Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı!

Bugün canlı izlemek isteyen izleyiciler için Müge Anlı ekranlarda. 16 Nisan Salı günü ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başladı. Haftanın ikinci gününde televizyon başına geçenler, ATV Müge Anlı'nın bugünkü programını canlı olarak izleyebilmek için Youtube'da araştırmalara başladılar. İşte ATV canlı yayını 2024'te bugün için Müge Anlı Tatlı Sert linki

Müge Anlı'nın canlı yayınında büyük bir buluşma gerçekleşti. Sena, 32 yıl önce ayrıldığı annesiyle yeniden kavuştu. Nuran Hanım, o dönemde kızını bırakmak zorunda kaldığını ve onu bir kapıya bıraktığını ifade etti. Daha sonra geri döndüğünde kızını bulamadığını, sonrasında ise yuvaya verildiğini öğrendiğini aktardı.

Etiyopyalı Eman'ın 5.500 km'yi aşan babasından ayrılık hikayesi de Müge Anlı ekranında yankılandı. Eman, 7 Nisan 1996'da Etiyopya'da doğduğunu ve annesinin ailesiyle büyüdüğünü, babasıyla telefonla konuşabildiği ancak daha sonra ona ulaşamadığını söyledi. Babasının Türkiye'ye dönüşü ve aile hasreti Müge Anlı'nın programında konuşuldu.