Melek Mosso, geçtiğimiz günlerde Ankaralı hayranlarıyla bir araya geldi. Sahne performansıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı, bir kez daha dinleyicilerini büyüledi.

Melek Mosso'nun Eşsiz Performansı

Melek Mosso, sahnedeki enerjisi ve dansıyla göz doldurdu. Kırmızı payet elbisesiyle sahneye çıkan Mosso, adeta dansıyla büyüledi. Sahnede bir an olsun yerinde durmayan şarkıcı, hayranlarını coşturdu.Melek Mosso'nun Ankara Konseri Sosyal Medyayı Salladı Dansıyla Büyüledi! (1)

Sosyal Medyanın Gündemi: Melek Mosso

Melek Mosso, sahnedeki performansını sosyal medyada da paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla büyük beğeni topladı. Hayranları, Mosso'nun dansıyla kendilerinden geçti.Melek Mosso'nun Ankara Konseri Sosyal Medyayı Salladı Dansıyla Büyüledi! (2)

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Marakas Çalarak Dans Etti! Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Marakas Çalarak Dans Etti!

"Yaşamadığım Duyguları Hissettim"

Ünlü şarkıcı, dansın kendisine yaşattığı duyguları da sosyal medya hesabından paylaştı. Mosso, dans etmeyi özlediğini ve dans ederek yaşadığı duyguları keşfettiğini belirtti.

Melek Mosso, eşi Serkan Sağdıç ile olan mutlu evliliğiyle de biliniyor. Çift, geçtiğimiz yıl dünyaevine girmişti.

Melek Mosso, sahne performansıyla bir kez daha göz kamaştırdı. Enerjik ve duygusal şarkılarıyla dinleyicilerini etkisi altına alan Mosso, Türk müziğinin sevilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor.