Olay sonucu traktör ikiye bölünürken sürücüler E.K. (24) ve A.Ç. (22) yaralandı. Kazayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor.

Manisa'dan İran'a Kaçırılmıştı! Manisa'dan İran'a Kaçırılmıştı!

Olay, 23 Nisan 2024 tarihinde saat 13:43'te gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, E.K. (24) idaresindeki otomobil ile A.Ç. (22) idaresindeki traktörün çarpışması sonucu korkunç bir kaza meydana geldi. Çarpışmanın şiddetiyle traktör ikiye bölünerek parçalara ayrıldı ve sürücü A.Ç. yola savruldu.

Kaza sonrasında çevredekilerin haber vermesi üzerine bölgeye sağlık ve trafik ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralı sürücüler, E.K. ve A.Ç., Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı ve olayla ilgili detaylı inceleme devam ediyor.

Bu korkunç kaza, trafik kurallarına uyulması ve sürücülerin dikkatli olması gerektiğini bir kez daha gösterdi. Trafik kazalarının önlenmesi için sürücülerin dikkatli ve saygılı olmaları büyük önem taşımaktadır. Bu tür kazaların tekrar yaşanmaması için herkesin daha dikkatli olması ve trafik kurallarına uyması gerekmektedir.