Kardashian ailesinin önde gelen isimlerinden Kourtney Kardashian, uzun süredir birlikte olduğu müzisyen Travis Barker ile 2022 yılında evlenerek gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift, bebek sahibi olmak için birçok farklı yöntemi denemiş, sonunda umutlarını yitirmişken hamile kaldıklarını duyurmuştu. Ancak son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla gündemde olan Kourtney Kardashian'ın, yok gibi bikini altıyla verdiği pozlara gelen tepkiler dikkat çekiyor.

Kardashian Ailesinin Büyük Sürprizi: Kourtney ve Travis'in Aşkı

Kardashian ailesinin en büyük çocuğu olan Kourtney Kardashian, Blink-182 grubunun ünlü davulcusu Travis Barker ile 2022 yılında dünyaevine girmişti. Uzun süredir aşk yaşayan çift, evliliklerinin ardından bebek sahibi olmak için çaba göstermiş ve sonunda mutlu bir haber aldıklarını duyurmuşlardı.Kourtney Kardashian'ın Müstehcen Pozlarına Tepkiler 'Bu Kadar Özele Gerek Var Mıydı' (2)

Müstehcen Pozlarla Gündeme Gelen Çift

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, bebek sahibi olmak için pek çok farklı yolu denemiş, seks orucundan tüp bebek tedavisine kadar birçok yöntemi gözden geçirmişlerdi. Ancak çiftin son zamanlarda sosyal medyada paylaştığı müstehcen pozlar, takipçilerinden ve genel olarak toplumdan eleştiri almaya başladı.

Sevgililer Günü'ne Özel Paylaşım

Kourtney Kardashian, Sevgililer Günü'nde özel bir paylaşımla takipçileriyle nerede hamile kaldığını paylaştı. Geçtiğimiz yılın kasım ayında doğan Rocky'nin Sevgililer Günü'nde hamile kaldığını açıklayan ünlü isim, bu paylaşımıyla da gündemde kendine yer buldu.Kourtney Kardashian'ın Müstehcen Pozlarına Tepkiler 'Bu Kadar Özele Gerek Var Mıydı'

Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar! Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar!

Sosyal Medyada Tepkiler Çığ Gibi

Kourtney Kardashian'ın yok gibi bikini altıyla verdiği pozlar, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Özellikle "Bu kadar özele gerek var mıydı?" gibi yorumlar, ünlü ismin paylaşımına gelen eleştiriler arasında yer aldı.