Diddy'nin Seks İşçisi Olarak İtham Edilen Model Jade Ramey Konuştu: "Gerçekleri Açıklıyorum!" Diddy'nin Seks İşçisi Olarak İtham Edilen Model Jade Ramey Konuştu: "Gerçekleri Açıklıyorum!"

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti, izleyicileri yine ekranlara kilitliyor! Başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı bu reyting rekortmeni dizide, büyük sürprizlerle dolu bir bölüm daha yaşandı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde 53. bölümde Alev'in hamileliği herkesi şoke etmişti. Bu akşam yayınlanacak olan Kızılcık Şerbeti 54. bölümde neler olacak? Kızılcık Şerbeti yeni bölümü izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayın.

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti, her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başarılı oyunculuk performansları ve sürükleyici senaryosuyla dikkat çeken dizi, her hafta milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor.Kızılcık Şerbeti 54. Bölüm Canlı İzle! Heyecan Dolu Yeni Bölüm!

Kızılcık Şerbeti 54. Bölümde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Alev'in hamile olduğu ortaya çıkmış, bu durum izleyicileri oldukça şaşırtmıştı. 54. bölümde ise Alev ve Tolga arasındaki ilişkinin nasıl gelişeceği merak konusu. Ayrıca, Nazlı'nın kardeşi Özge'nin diziye dahil olmasıyla da yeni gelişmeler yaşanabilir. Tüm bu gelişmeleri canlı olarak izlemek isteyenler için Show TV'nin resmi internet sitesinden yayını takip etmek mümkün.

Kızılcık Şerbeti 54. Bölüm Fragmanı İzle!

Dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Fragmanda, Alev'in hamileliğinin yarattığı etki büyük ölçüde işleniyor ve Tolga'nın nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu. Fragmanı izlemek için aşağıdaki videoyu tıklayabilirsiniz.Kızılcık Şerbeti 54. Bölüm Canlı İzle! Heyecan Dolu Yeni Bölüm! (2)

Kızılcık Şerbeti 54. Bölümü Kaçırmayın!

Kızılcık Şerbeti'nin heyecan dolu 54. bölümü, yine izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Diziyi canlı olarak izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.