Fikret ve Damla'nın Aşkı Gerçek mi? Hudutsuz Sevda Gerçek mi Oldu? Fikret ve Damla'nın Aşkı Gerçek mi? Hudutsuz Sevda Gerçek mi Oldu?

Kızıl Goncalar dizisinin yıldız oyuncularından Erkan Avcı, 'Empati' programında Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu olarak özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peki, Erkan Avcı kimdir ve neler söyledi?Kızıl Goncalar'ın Sadi Hüdayi'si Erkan Avcı'dan Samimi İtiraflar! (2)

Kızıl Goncalar'ın Yıldız Oyuncusundan Özel Açıklamalar

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Kızıl Goncalar'da Sadi Hüdayi karakterini canlandıran Erkan Avcı, 'Empati' programında samimi açıklamalarda bulundu. Ahmet Mümtaz Taylan'ın sorularını yanıtlayan Avcı, özel hayatına dair ilginç detayları paylaştı.

"İç Dünyanda Depresif Biri Misin Yoksa Eğlenceli Biri Misin?"

Erkan Avcı, programda kendisine yöneltilen sorular arasında "İç dünyanda depresif biri misin yoksa eğlenceli biri misin?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Kendi çekirdek çevremde eğlenceli biriyimdir. Karışmayı çok severim. 18-22 yaş arası biraz depresif geçti. O zamandan kalma bir dip melankoli var ama bu problem değil çünkü bütün insanlık yokuş aşağı gidiyor artık."

"Ailem Oyuncu Olmama Çok Sıcak Bakmadı"

Erkan Avcı, oyunculuk kariyerine adım attığı döneme ilişkin ise şunları söyledi:

"Amcam sinema aşığıydı. Mesleği diş teknisyeniydi ama aşık olduğu için sinema televizyon okudu. Ben okulu kırdığım zaman ceza olaarak beni sinemaya götürürdü. Babam ise oyuncu olmam fikrinden çok haz etmedi. 'Türkiye'de kaç tane Müşfik Kenter var?' dedi, ben de 'Sucuk yemesem de olur' dedim. Diş teknisyenliğini kazandım ama gitmedim. O dönem karanlıktı. Tiyatro, sinema, sanat nefes alabileceğimiz büyülü bir yerdi. Ben o büyüye aşık oldum. Annem hep destekledi."Kızıl Goncalar'ın Sadi Hüdayi'si Erkan Avcı'dan Samimi İtiraflar!

"Evlenmeyi Çok İstiyorum"

Avcı, Ahmet Mümtaz Taylan'ın "Aşk nedir sence?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

"Bir nevi kimya ki alimi yoktur, tecrübe ettikçe biriken cahilliktir aşk. En sevdiğim tanımı bu benim için. İlk aşkımı hatırlıyorum, ilkokuldaydı. Çok uzun süre sonra Diyarbakır'da bir yerde karşılaştık, çok da güzel selamlaştık. Evlenmeyi çok istiyorum. Artık bir yol arkadaşım olsun istiyorum. 6 kardeş arasında iki numarayım. Ben ve en küçük kardeşim evli değiliz."

"Çukur'daki Çeto İçin Çok Kitap Okumuştum"

Erkan Avcı, oynadığı kötü rollerle ilgili olarak da şunları söyledi:

"Bütün kötü karakterlerde kendini beğenme duygusu var. Gizli bir kibir olduğunu düşünüyorum. Empati yoksunu ve ben merkezden davrandığı için iyiler ve aptallar birbirlerine çok karıştırılır ve sadece aptallar karıştırır. Dolayısıyla böyle bir durum söz konusu olduğu için, kötünün önceden bildiği bir yol haritası olduğu için ona üstünlük duygusu veriyor. Üstünlük duygusu güç veriyor insana. Kuruluş Osman’da Nicola karakteri heykeltraş, ateist aynı zamanda çok iyi bir savaşçıydı. O çok kıymetliydi benim için. Çukur’daki Çeto çok derinlikli yazılmıştı. Onun içinde çok kitap okuyup araştırmıştım."

Erkan Avcı Kimdir?

Erkan Avcı, 17 Aralık 1982 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Avcı, kariyeri boyunca birçok projede yer almıştır. 1,74 boyundaki oyuncu, Kızıl Goncalar dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamaktadır.

Erkan Avcı Hangi Dizilerde ve Filmlerde Rol Aldı?

Erkan Avcı, Köprü Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Acemi Müezzin, Sakarya Fırat, Can, Gişe Memuru, Zenne, Uzun Hikaye, Karadayı, Cesur ve Güzel, Payitaht Abdülhamid, Müslüm, Çukur, Şampiyon, Kuruluş Osman gibi birçok yapımda rol almıştır. Son olarak Kızıl Goncalar dizisinde Sadi Hüdayi karakterine hayat veren Avcı, başarılı performansıyla dikkat çekmektedir.