Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak

Kızıl Goncalar, 10. Bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Başrollerini Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın paylaştığı Kızıl Goncalar'ın 10. bölümünde Sadi'nin Levent ile ailesini davet ettiği iftar, büyük sırların açığa çıkmasıyla sonuçlanacaktır. İşte Kızıl Goncalar 10. Bölüm izleme linki ve yeni bölümde yaşananlar...

Kızıl Goncalar 10. bölüm izleyicisiyle buluştu. Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği NOW Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kızıl Goncalar'ın 10. bölümünde Mira'nın gerçek ailesinin peşine düşmesinden korkan Levent onu ikna edebileceğine inandığı tek kişi olan Meryem'den yardım ister. Mira gerçeği öğrenince ne yapacak? Kızıl Goncalar 10. bölüm full izleme bağlantısı tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

KIZIL GONCALAR 10. BÖLÜM İZLE!

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizi Kızıl Goncalar'da; Özcan Deniz ve Özgü Namal'a, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.Kızıl Goncalar (3)

KIZIL GONCALAR 10. BÖLÜM ÖZETİ

Kızıl Goncalar 10. bölümde Mira'nın gerçek ailesinin peşine düşmesinden korkan Levent onu ikna edebileceğine inandığı tek kişi olan Meryem'den yardım ister.

Meryem ise Suavi'nin sırrına ihanet etmekle Levent'e yalan söylemek arasında sıkışmışken Suavi'yi ötanazi kararından vazgeçirmeye uğraşır.

Zeynep'e oynanan oyun yüzünden onunla arası açılan Cüneyd bir buhrana sürüklenirken, Hasna'nın doldurduğu Sadi bu durumu, iktidarını perçinleyecek bir fırsat olarak kullanmaya karar verir. Ancak Zeynep'in kovulan eş olarak karşılaşacağı acı sona teslim olmaya niyeti yoktur. Annesinin itirazlarına rağmen boyundan büyük bir işe girişir.Kızıl Goncalar (1)

Meryem'i ailesinden uzak tutmak isteyen Beste'nin eline ise çok büyük bir koz geçer. Sadi'nin Levent ile ailesini de davet ettiği ve Cüneyd'i köşeye sıkıştıracağı iftar ise büyük sırların açığa çıkmasıyla sonuçlanacaktır.Kızıl Goncalar (2)

"Kızıl Goncalar 10. Bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın başrollerini paylaştığı dizi, Sadi'nin ailesini davet ettiği iftarda ortaya çıkan sırlarla dolu bir bölüm sundu. Mira'nın gerçek ailesini bulma çabaları, Levent'in desteğiyle devam ederken, Meryem'in Suavi'nin kararıyla baş etme çabaları da dikkat çekti. Cüneyd'in yaşadığı sıkıntılar ve Zeynep'in karşılaştığı zorluklar da hikayeye derinlik kattı. Sadi'nin ailesini davet ettiği iftar, beklenmedik gelişmelerle sonuçlandı. Heyecan dolu bu bölümü kaçırmayın!"