Kemal Sunal'ın unutulmaz eseri Kapıcılar Kralı, Türk sinemasının efsane yapıtlarından biri olarak hafızalarda yer edinmeye devam ediyor. Filmin, yayınlandığı 1976 yılından bu yana geçen uzun zaman zarfında, izleyicileri kahkahaya boğan İbram karakteri de büyük bir değişim geçirdi. Peki, Kapıcılar Kralı'nın efsane İbram'ı şimdi nasıl görünüyor?

Kapıcılar Kralı'nın İbram'ı, başrol oyuncusu Kemal Sunal'ın usta performansıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Filmin hikayesinde, babasına yardımcı olan ve unutulmaz replikleriyle iz bırakan İbram karakteri, şimdi 50'li yaşlarında. Ancak, yılların etkisiyle İbram'ın görünümü büyük bir değişim geçirdi ve tanınması neredeyse imkansız hale geldi.Kemal Sunal'ın Filmi Kapıcılar Kralı'nın İbram'ı Şimdi Nasıl (1)

Geçtiğimiz yıllarda, Kapıcılar Kralı'nın diğer karakterleri bir araya gelmişti ancak İbram'ın son halini görmek hala merak konusu. Filmdeki klasik repliklerden bazıları hala hayranlar tarafından tekrarlanıyor: "İbram, şu zımpırtıyı al oğlum, belki demiri para eder." ve "Lopopo ne gız? Git başımdan... Lopopoymuş..."


Kemal Sunal'ın unutulmaz filmi Kapıcılar Kralı'nın minik yıldızlarından İbram'ın değişen hali izleyenleri şaşırtıyor. 1976 yapımı bu eğlenceli film, 47 yıl sonra bile izleyicileri kahkahalara boğmaya devam ediyor. Kemal Sunal'ın canlandırdığı uyanık kapıcı Seyit karakteriyle hafızalara kazınan İbram, şimdi 50'li yaşlarında. Ancak, yılların etkisiyle İbram'ın son hali, geçmişteki haliyle neredeyse tanınmaz hale gelmiş. Geçtiğimiz yıllarda diğer karakterlerin bir araya geldiği filmde, İbram'ın son hali ise hala merak konusu. Kapıcılar Kralı'nın eğlenceli replikleri hala hayranlar tarafından tekrarlanırken, İbram'ın değişen hali izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak Yargı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu! Ilgaz Karakterinin Doğum Gününde Son Bulacak

Kapıcılar Kralı'nın ekrana gelen tekrarları, izleyicileri hala kahkahalara boğmaya devam ediyor. Ancak, İbram'ın son hali hakkında net bir bilgi bulunmuyor. İşte, Kemal Sunal'ın efsanevi filmi Kapıcılar Kralı'nın unutulmaz İbram'ı ve kız kardeşinin son hali...