Show TV'nin yeni başlayan dizilerinden olan Sandık Kokusu, bu akşam yayınlanan 16. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Özge Özpirinççi, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi usta oyuncuların performanslarıyla dikkat çeken dizi, bu akşamki bölümüyle de izleyicilerden tam not aldı.

Sandık Kokusu Son Bölüm Özeti

Bu haftaki bölümde, Karsu'nun çocukları için verdiği annelik mücadelesi izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Karsu'nun görünüşü ve tavırlarıyla tamamen değişmesi, Atilla'yı kıskandırdı ve hayatındaki kişilerin dikkatini çekti. Ailedeki kadınların aşk hayatıyla ilgili yaşananlar da merak konusu oldu. Filiz için güzel günler mi yaklaşıyor, yoksa yeni sorunlar mı başlayacak?

Sandık Kokusu 16. Bölümü Canlı İzle

Sandık Kokusu'nun 16. bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Show TV'nin resmi web sitesinden bölümü izlemek mümkün.

Sandık Kokusu'nun 16. Bölümünde Neler Olacak?

Bölümde, şirkete Adnan'ı ziyarete giden Irmak'ın, Selvi'nin Adnan'a olan yakınlığından hoşlanmaması dikkat çekti. Adnan'a güvenmesine rağmen içine kurt düşen Irmak, Karsu'ya olanları anlatır. Karsu ise Irmak ile buluşup gerçekleri öğrenir. Ömer, Filiz'i estetik doktoruna götürme bahanesiyle Hasan ile buluşturur. Filiz, Ömer'in benzin almasını beklerken Hasan gelir ve Filiz'e evinde beklemesini teklif eder. Filiz, Hasan'dan etkilenince tekrar buluşmak için adımlar atar.

Atilla, kitapçıya Karsu ile konuşmaya gelir ve akşam otelde buluşmak için sözleşirler. Ancak Karsu, eve geç dönünce Irmak ve Filiz onu sıkıştırır. Karsu, Adnan'ın kendisini aldattığını söyler. Bu durum, Atilla ile Karsu arasında nasıl bir gelişmeye yol açacak merak konusu.