"Konuşanlar" adlı talk show programıyla tanınan Hasan Can Kaya, bir mekan çıkışı gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Ünlü komedyen, muhabirin sorusu karşısında adeta sinir küpüne döndü. İşte, Hasan Can Kaya'yı sinirlendiren o soru...

Hasan Can Kaya, pandemi döneminde Youtube'da yayınladığı "Konuşanlar" programıyla çıkış yakalayarak şöhrete kavuştu. 35 yaşındaki komedyen, geçen hafta İstanbul Etiler'de bir mekan çıkışında kameralara yakalandı.

MUHABİRİN SORUSUNA SİNİRLENDİ

Alkollü araç kullandığı için kaza yaptığı iddia edilen Hasan Can Kaya, "Geçmiş olsun efendim geçen hafta alkollü bir şekilde araç kullanarak kaza yapmışsınız. Bariyerlere vurmuşsunuz bu konuda açıklama yapmak ister misiniz?" sorusuna sinirlendi. TV100'de yer alan habere göre, basın mensubuna, "Yok böyle bir şey arkadaşlar" karşılığını veren ünlü komedyen, hızla aracına bindi ve sinirli bir halde oradan ayrıldı.

Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı! Bella Hadid'in Aşk Dolu Hikayesi: Modellik Kariyerini Aşkı İçin Bıraktı!