Warner Bros başkanı Pam Abdy, Barbie'nin orijinal filmi tarafından dünya çapındaki izleyicilerin büyük ilgisini çektikten sonra, Barbie'nin devam filmini çekmeyi "çok istediğini" ifade etti.

Ünlü Oyuncu Murat Ünalmış, Bayram Şekeri Gibi Haberi Paylaştı! Ünlü Oyuncu Murat Ünalmış, Bayram Şekeri Gibi Haberi Paylaştı!

Greta Gerwig ve Warner Bros'un Barbie'nin devam filmine sıcak baktığı haberine göre, Barbie'nin devam filmi için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Warner Bros başkanı Pam Abdy, Barbie'nin ilk filmiyle büyük bir başarı elde ettikten sonra devam filmini çekmek istediklerini belirtti. Abdy, Barbie'nin yönetmeni Greta Gerwig ile devam filmi konusunu sürekli olarak görüştüklerini ve yeni bir yolculuğa çıkmak istediklerini ifade etti. Barbie'nin orijinal filmi dünya genelinde büyük ilgi görmüş ve 1,45 milyar dolar gişe hasılatı elde etmişti. Gerwig ve Abdy'nin Barbie'nin devam filmi için olumlu görüşleri, Barbie hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.Greta Gerwig Barbie Filminin Devamı İçin Hazır! (1)

Warner Bros Motion Picture Group'un eş başkanı ve CEO'su olan Abdy, Barbie'nin yönetmeni Greta Gerwig ile birlikte Barbie'nin eşsiz dünyasında yeni bir yolculuk yapma olasılığı hakkında "sürekli konuştuklarını" belirtti.

Abdy, hem Gerwig'in hem de Margot Robbie'nin sırasıyla En İyi Yönetmen ve En İyi Kadın Oyuncu kategorilerinde Oscar'a aday gösterilmemesinin "elbette" üzücü olduğunu ekledi. Gerwig'i vizyoner olarak tanımlayan Abdy, "bugün çalışan en iyi film yapımcılarından biri" olduğunu ifade etti.Greta Gerwig Barbie Filminin Devamı İçin Hazır!

Orijinal film dünya genelinde 1,45 milyar dolar gişe hasılatı elde ederek büyük başarı elde etmiş ve Akademi Ödülleri'nde En İyi Film dahil sekiz adaylıkla öne çıkıyor. Ayrıca Ryan Gosling, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi ve "I'm Just Ken" adlı şarkısını canlı performansla sunacak.

Barbie'nin devam filminin çekilmesiyle ilgili olarak Abdy, Gerwig'in bu hafta başında yaptığı açıklamada, bir devam filmini çekmeye sıcak baktığını ve projeye ilgi duyduğunu ifade etti.