Ömer dizisinin başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır'ın, bu lüks ev için aylık tam 270 bin lira kira ödediği iddia ediliyor. Bu iddia, sosyal medyada ve haber sitelerinde büyük yankı uyandırdı ve birçok kişi tarafından konuşulmaya devam ediyor.

Gökçe Bahadır ve Eşi Emir Ersoy'un Tatil Tercihi

Gökçe Bahadır ve müzisyen eşi Emir Ersoy, geçtiğimiz yazı gözlerden uzak bir şekilde geçirmişlerdi. Birçok ünlü ismin aksine lüks otel veya teknede tatil yapmak yerine gözlerden uzak bir şekilde kafalarını dinlemeyi tercih etmişlerdi. Bodrum'da mütevazı bir kulübede görüntülenen çiftin, sade ve doğal bir tatil yapmayı tercih ettiği biliniyor.Gökçe Bahadır'ın Boğaz Manzaralı Evinin Kirası Dudak Uçuklattı (1)

Gökçe Bahadır'ın Evine Juan Mata ve Diğer Ünlü Misafirler

Gökçe Bahadır'ın evinde daha önce Galatasaray'ın eski yıldızı ünlü futbolcu Juan Mata, aylık 5 bin euro'ya oturduğu biliniyor. Ayrıca, Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy çiftinin Bodrum'da tadilatı yeni biten villaları da konuşuluyor. Bu villaların, çiftin zevkine ve tarzına uygun bir şekilde dizayn edildiği ve oldukça şık bir görünüme sahip olduğu söyleniyor.

Müge Anlı Programında Şok İtiraflar: 19 Yaşındaki Oğul, 29 Yaşındaki Üvey Annesiyle Kaçtı! Müge Anlı Programında Şok İtiraflar: 19 Yaşındaki Oğul, 29 Yaşındaki Üvey Annesiyle Kaçtı!

Gökçe Bahadır'ın Gayrimenkule Yatırımı

Gökçe Bahadır'ın, İstanbul'da olmadığı dönemde eşiyle yeni aldığı evinde yaşayacağı öğrenildi. Ünlü oyuncunun kazandığı parayı gayrimenkule yatırdığı ve bu konuda oldukça başarılı olduğu söyleniyor. Gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili doğru kararlar veren Bahadır, maddi anlamda da büyük bir başarı elde etmiş gibi görünüyor.

Gökçe Bahadır'ın boğaz manzaralı evinin kirasının dudak uçuklattığı gerçeği, ünlülerin hayat tarzları ve tercihleri hakkında da ipuçları veriyor. Bahadır'ın tercih ettiği lüks ve gösterişli bir yaşam tarzı olduğu aşikar. Ancak, bu tercihlerin ne kadar sürdürülebilir olduğu ve gelecekte ne gibi yatırımlar yapacağı merak konusu. Gökçe Bahadır'ın evi ve yaşam tarzı, sosyal medyada ve haber sitelerinde sürekli olarak konuşulmaya devam edeceğe benziyor.