Ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer, kişisel finansal görüşleriyle yine gündemde. Geçmişte “Parasız adam gereksiz adamdır” sözleriyle dikkat çeken Tuncer, bu kez de finansal bağımsızlık ve ilişkilerdeki maddi dinamikler hakkında konuştu.

Bu sözler, sosyal medyada geniş yankı buldu ve çeşitli tepkilere neden oldu.

Hazal Subaşı'dan İlişki Taktikleri: Uzun Süreli Aşkın Sırrı! Hazal Subaşı'dan İlişki Taktikleri: Uzun Süreli Aşkın Sırrı!

Gizem Tuncer, "Ben birine bakmam, bunu isteyen yapabilir. Ben bir adamın cebine harçlık koyarsam ona saygı duyamam. Hiçbir kadın da duyamaz. Cebine harçlık koyduğumuz her insana hükmetme hakkımız doyuyor. Ben özgür ve hür insanlardan etkilenirim. Dolayısıyla da evet benim için gereksiz adam. Babasının şirketlerini kendisinin gibi gösteren adamlar da bana iyi gelmiyor. Ben tekneleri, yatları olsun demiyorum. Bana denk biri olsun. Anlaşabileceğim, ortak zevklerimizin olduğu ve kendini sürdürebilen biri olsun. Ben yanımda çulsuz, donsuz ve cebine para ile kart koyacağım birini istemem. Zengin biri de gelip benim cebime para koyamaz. O kim ki benim cebime para koyabiliyor. Ben bunu da kabul etmem, herkes kendine yetebilsin. Evlenildiğinde bir hayat paylaşıldığında ortak hesap olabilir. Ben Mahmut Tuncer'in kızı olmayıp standart şekilde geçinen biri olsaydım da yine denk birini isterdim. Sana hayatının aşkını yaşatabilecek bir adam karşına çıksa ve sana kalbinden başka verecek bir şey olmazsa ne olacak? Kalbini de vermesin. Aşk dediğin şey 2-3 seneye bitiyor. Ben istediğim yere gitmediğim mutsuz olan bir tipim. 1-2 sene gitmesem olur ama 11 sene sonra gitmezsem mutsuz olurum. Bile isteye böyle bir gündeme girmem. Ben bu durumu ablamda da gördüm." şeklinde konuştu.

Gizem Tuncer, bir röportajında “Bir insanın maddi durumu, onun hayattaki yerini belirler. Benim için bir erkeğin kendi ayakları üzerinde durabilmesi önemli” şeklinde konuştu. Bu sözler, sosyal medyada geniş yankı buldu ve çeşitli tepkilere neden oldu.

Röportajın ardından sosyal medyada tepkiler oluştu. Çoğunlukla olumsuz yorumlar yapıldı ve Tuncer’in sözleri tartışma konusu oldu.

Gizem Tuncer, finansal bağımsızlık ve ilişkilerdeki maddi dinamikler hakkında yaptığı açıklamalarla gündemde. Ancak, sözlerinin toplumda nasıl yorumlandığı da merak konusu oldu.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer, finansal bağımsızlık ve ilişkilerdeki maddi dinamikler hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Tuncer, bir erkeğin kendi ayakları üzerinde durabilmesini önemsediğini belirtirken, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Tuncer'in açıklamaları, çeşitli tepkilere neden oldu ve tartışma konusu haline geldi.

Gizem Tuncer, "Ben birine bakmam, bunu isteyen yapabilir. Ben bir adamın cebine harçlık koyarsam ona saygı duyamam. Hiçbir kadın da duyamaz. Cebine harçlık koyduğumuz her insana hükmetme hakkımız doyuyor. Ben özgür ve hür insanlardan etkilenirim. Dolayısıyla da evet benim için gereksiz adam. Babasının şirketlerini kendisinin gibi gösteren adamlar da bana iyi gelmiyor. Ben tekneleri, yatları olsun demiyorum. Bana denk biri olsun. Anlaşabileceğim, ortak zevklerimizin olduğu ve kendini sürdürebilen biri olsun. Ben yanımda çulsuz, donsuz ve cebine para ile kart koyacağım birini istemem. Zengin biri de gelip benim cebime para koyamaz. O kim ki benim cebime para koyabiliyor. Ben bunu da kabul etmem, herkes kendine yetebilsin. Evlenildiğinde bir hayat paylaşıldığında ortak hesap olabilir. Ben Mahmut Tuncer'in kızı olmayıp standart şekilde geçinen biri olsaydım da yine denk birini isterdim. Sana hayatının aşkını yaşatabilecek bir adam karşına çıksa ve sana kalbinden başka verecek bir şey olmazsa ne olacak? Kalbini de vermesin. Aşk dediğin şey 2-3 seneye bitiyor. Ben istediğim yere gitmediğim mutsuz olan bir tipim. 1-2 sene gitmesem olur ama 11 sene sonra gitmezsem mutsuz olurum. Bile isteye böyle bir gündeme girmem. Ben bu durumu ablamda da gördüm." şeklindeki sözleriyle dikkat çekti.

Gizem Tuncer'in açıklamaları, özellikle maddi bağımsızlık ve ilişkilerdeki finansal dinamikler üzerine düşündürücü bir tartışma başlattı. Tuncer'in görüşleri, toplumda farklı yorumlara neden oldu ve birçok kişi tarafından tartışıldı.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'in finansal bağımsızlık ve ilişkilerdeki maddi dinamikler hakkındaki açıklamaları, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve çeşitli tepkilere neden oldu. Tuncer'in sözleri, toplumda tartışma konusu haline geldi ve geniş bir kitle tarafından eleştirildi.