Ay Yapım imzalı, Cuma akşamları NOW’da yayınlanan ‘Gaddar’dan yeni bölüm tanıtımı büyük heyecan yarattı. Dizinin 9. bölümünden paylaşılan ilk tanıtımda Dağhan ve Kurt’un aksiyon dolu sahneleri dikkat çekerken Leyla’nın Dağhan’a olan ilgisini saklayamadığı anlar büyük merak uyandırıyor. Ekber’in Aydan’ı kaçırıp yılanla tehdit ettiği anlar ise gerilimi zirveye taşıyor. Peki, yeni bölümde Aydan kurtulabilecek mi?Gaddarın Yeni Bölümünden Heyecan Verici Fragman Yayınlandı! (1)

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde buluşturan Ay Yapım dizisi ‘Gaddar’ın Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümünden ilk tanıtım büyük ilgi gördü. Dağhan’ın Leyla’yı aradığı anları gördüğümüz tanıtımda ikilinin arasında neler yaşanacağı merak konusu oluyor. Tanıtımın sonunda Ekber’in Aydan’ı kaçırıp yılanı önüne attığı sahne ise Ekber’in tüm acımasızlığını gözler önüne seriliyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.Gaddarın Yeni Bölümünden Heyecan Verici Fragman Yayınlandı! (2)

Gaddar dizisinin yeni bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Tanıtımda Dağhan ve Kurt'un aksiyon dolu sahneleri dikkat çekerken Leyla'nın Dağhan'a olan ilgisi merak uyandırdı. Ekber'in Aydan'ı kaçırıp yılanla tehdit ettiği anlar ise gerilimi artırdı. İzleyiciler, yeni bölümde Aydan'ın kurtulup kurtulamayacağını merakla bekliyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar'ın yer aldığı dizi, Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri bir araya getiriyor.

Magazin Haberleri Hangi Siteden Okunmalıdır? Yazar Haber'den Okuyabilirsiniz! Magazin Haberleri Hangi Siteden Okunmalıdır? Yazar Haber'den Okuyabilirsiniz!

Gaddar, Cuma akşamları NOW'da yayınlanıyor. Dizi, aksiyon dolu sahneleri ve etkileyici senaryosuyla izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Bu hafta yayınlanacak yeni bölümü heyecanla bekleniyor.