Cuma akşamları ekrana gelen NOW dizisi “Gaddar”ın kadrosuna genç bir oyuncu katılıyor. Son olarak "Aile" dizisinde rol alan Umutcan Ütebay, Gaddar'ın “Taksici Mesut”u oldu.

Çağatay Ulusoy'u yıllar sonra ekrana döndüren “Gaddar” dizisi, son dönemin en dikkat çeken işlerinden biri haline geldi. Ay Yapım imzalı, Hürer Ebeoğlu’nun yazıp Sinan Öztürk‘ün yönettiği NOW'da ekrana gelen dizi, kadrosuna “Taksici Mesut” karakterini dahil ediyor.Umutcan Ütebay

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) yol arkadaşı olacak Mesut için titiz bir çalışma yapıldı. Sonunda rol, “Aile” dizisinin Eko’su Umutcan Ütebay’ın oldu.

Başarılı oyuncu “Aile” biter bitmez Aras Bulut İynemli’nin başrolde yer alacağı “Deha” dizisinin ekibine katılmıştı. Ancak “Deha” eylül sezonuna alınınca Umutcan Ütebay “Gaddar”ın kadrosuna dahil oldu.

Gaddar dizisinin yeni bölümlerinde, Mesut karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Umutcan Ütebay, performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu transferle birlikte diziye olan ilgi ve beklentiler de artıyor.

Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı! Yasmin Erbil'in Şezlongta Uyurken Verdiği Pozlar Beğeni Topladı!

Umutcan Ütebay’ın “Gaddar” dizisine katılması, dizinin izleyicileri tarafından da olumlu karşılandı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Utebay'ın performansına ve dizinin hikayesine dair heyecan ve merakın arttığı görülüyor.Umutcan Ütebay (2)

“Gaddar” dizisinin yeni bölümlerinde izleyicileri nelerin beklediği ise merak konusu. Umutcan Ütebay’ın Mesut karakteriyle nasıl bir performans sergileyeceği ve diziye nasıl bir dinamizm katacağı ise izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Sonuç olarak, "Gaddar" dizisinin kadrosuna Umutcan Ütebay'ın dahil olması, dizinin izleyicileri tarafından olumlu karşılanıyor ve dizinin daha da ilgi çekeceği düşünülüyor. Yeni bölümlerde Umutcan Ütebay'ın performansıyla nasıl bir etki yaratacağını görmek için heyecanla bekleniyor.