DS Automobiles, Nisan ayına özel olarak sunduğu kampanya ile otomobil tutkunlarını cezbediyor. Fütüristik zarafeti, kusursuz çizgileri ve teknolojik özellikleriyle tanınan DS Automobiles, premium SUV modelleri DS 7 OPÉRA BlueHDi ve şarj edilebilir hibrit DS 7 OPÉRA E-TENSE 225, DS 7 OPÉRA E-TENSE 4x4 300 ve DS 7 OPÉRA E-TENSE 4x4 360 versiyonlarını takas desteği avantajıyla sunuyor.Ds Automobiles'ten Nisan Ayında Dev Kampanya! (1)

Premium SUV Modellerinde Takas Desteği ve Fiyat Avantajları

DS 7 OPÉRA BlueHDi ve DS 7 OPÉRA E-TENSE modelleri, özel tasarımları ve yüksek performanslarıyla dikkat çekiyor. Özellikle şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle donatılan DS 7 OPÉRA E-TENSE modelleri, çevre dostu ve ekonomik bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca, DS 7 OPÉRA E-TENSE 4x4 300 ve DS 7 OPÉRA E-TENSE 4x4 360 versiyonları, dört tekerlekten çekiş özelliğiyle üstün bir yol tutuşu ve performans sunuyor.

Yenilikçi Tasarım ve Güç Seçenekleri

DS 7, benzersiz tasarımı ve verimli güç seçenekleriyle otomobil tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Özellikle DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar ve DS LIGHT VEIL gündüz farları, aracın modern ve lüks görünümünü destekliyor. DS 7, ayrıca otomatik şanzımanla kombine edilen BlueHDi ve E-TENSE güç seçenekleriyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor. BlueHDi motoruyla 130 HP güç üreten DS 7, şarj edilebilir hibrit versiyonunda ise 300 HP güç sunuyor.Ds Automobiles'ten Nisan Ayında Dev Kampanya!

Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri

Premium Sedan Modeli DS 9 E-TENSE'de Takas Desteği Fırsatı

DS 9 E-TENSE, premium sedan segmentinde benzersiz bir konfor sunuyor. Fransız lüks bilgi birikimini otomobil dünyasına taşıyan DS 9, yenilikçi teknolojiler ve üstün konfor özellikleriyle öne çıkıyor. DS 9’un güncellenen donanımları arasında yeniden tasarlanan gösterge paneli ve multimedya sistemi bulunuyor. DS 9, güçlü elektrikli motoruyla çevre dostu bir sürüş deneyimi sunarken, tasarımıyla da rakiplerinden ayrışıyor.

DS Automobiles'in Nisan ayına özel kampanyasıyla sunduğu fırsatlar, otomobil tutkunlarını cezbedecek nitelikte. Özel tasarımı, yenilikçi teknolojileri ve yüksek performansıyla öne çıkan DS Automobiles modelleri, takas desteği ve inanılmaz fiyat avantajlarıyla alıcılarını bekliyor.