Suzuki, Türkiye pazarında Doğan Trend Otomotiv aracılığıyla temsil edilmekte olup, sağlamlık ve dayanıklılığıyla öne çıkan modellerinde üstün yol tutuşunu konfor ve güvenlikle birleştirmektedir. Bu kapsamda, Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip modelleriyle dikkat çeken Suzuki, Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Swift Hibrit ve Jimny modellerinde sunduğu kredi ve takas desteği avantajları ile nisan ayında otomobil almak isteyenleri cezbetmeyi hedefliyor.Suzuki'nin Nisan Kampanyası Swift Ve Jimny Modellerinde İnanılmaz Fırsatlar! (1)

Suzuki'den Nisan Ayına Özel 998.000 TL’den Başlayan Fiyatlar

Üstün Japon teknolojisi ve güvenlik özellikleriyle öne çıkan Suzuki modelleri, zengin donanım seçenekleriyle birlikte düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekmektedir. Swift Hibrit için sunulan 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği, modelin cazibesini artırmaktadır. Sınırlı sayıdaki 2023 model Suzuki Swift modelleri için geçerli başlangıç fiyatı 998.000 TL olarak belirlenmiştir. Hibrit B hatchback segmentinin en çok tercih edilen modeli Swift, GL Techno ve GLX Premium versiyonlarında 20 bin TL farkla çift renkli olarak tercih edilebilmektedir.

Suzuki'den Tüm SUV Modellerde 70.000 TL Takas Desteği

Suzuki S-Cross Hibrit, güçlü ve iddialı yeni yüzüyle dikkat çekmektedir. Akıllı Hibrit teknolojisi, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4x4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımlarını bir araya getiren model, aynı anda kullanılabilen 70.000 TL takas desteği ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi avantajı sunmaktadır. Suzuki, 2024 model giriş seviyesi S-Cross Hibrit GL Elegance için nisan ayı takas destekli anahtar teslim fiyatını 1.544.000 TL olarak açıklamıştır.Suzuki'nin Nisan Kampanyası Swift Ve Jimny Modellerinde İnanılmaz Fırsatlar!

Suzuki’den Garantim ON’da Programı ile 10 Yıla Varan Garanti!

“Suzuki’den Garantim ON” programı, aracın satın alındığı tarihten itibaren başlayan 3 yıllık temel üretici garanti süresinin sona ermesi durumunda devreye girerek toplamda 10 yıla varan bir onarım güvencesi sunmaktadır. Ayrıca, program kapsamında kullanıcılar, 10 yaşını veya 180.000 km’yi doldurmamış olan tüm 2016 ve sonrası Suzuki modellerini periyodik bakım için Suzuki Yetkili Servisleri’ne getirdiklerinde ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri Sigortanızı Güncel Tutun: Poliçe Yenileme Önerileri

Suzuki, nisan ayına özel sunduğu kampanyalar ile otomobil almak isteyenlere cazip fırsatlar sunmaktadır. Özellikle Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Swift Hibrit ve Jimny modellerindeki avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri, Suzuki'nin üstün teknoloji ve güvenlik anlayışını benimseyen kullanıcılar için önemli bir tercih sebebi olabilir. Araç sahiplerine sunulan uzun vadeli garanti hizmeti de Suzuki'nin kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir.