Instagram modeli Jade Ramey, son yasal belgelerde Diddy'nin seks işçisi olmakla suçlandığını açıkladı. Ramey, yayıncısı Eve Sarkisyan aracılığıyla, yapımcı Rodney "Lil Rod" Jones'un müzik imparatoruna karşı açtığı davada kendisine yöneltilen iddiaları reddetti. Entertainment Tonight'a yaptığı açıklamada, "Biriyle çıkmak, yanlış iddiaların hiçbiriyle doğrudan bağlantılı değil" dedi. İşte Jade Ramey'in açıklamaları:Diddy'nin Seks İşçisi Olarak İtham Edilen Model Jade Ramey Konuştu Gerçekleri Açıklıyorum! (1)

Diddy İle İlişkisi Hakkında

Ramey, "Evet, biriyle çıktım" dedi. “Birine değer vermenin veya aşık olmanın kamuoyu önünde incelemeye değer olduğu bir döneme ne kadar da talihsiz bir şekilde girdik. Sizin için eğlenceli olabilecek şey, başkaları için gerçek hayattır ve benim duygularım hiçbir zaman eğlence amaçlı olmadı ve tartışılmaya da açık değil."

Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar! Emine'nin Cinayet İtirafı: Müge Anlı'nın Programında Kan Donduran Anlar!

Toplumsal Sorumluluk

Ramey, “İnsanların hayatları ve ilişkileriyle sırf zevk olsun diye dalga geçerken toplum olarak daha bilinçli olmamız gerekiyor. Bu süre zarfında herkesin nazik mesajlarını ve desteğini takdir ediyorum. Teşekkür ederim,” diyerek sözlerini tamamladı.