İtalya'da yaşayan ve Türkiye'de yer aldığı yapımlarla tanınan oyuncu Can Yaman, İstanbul'a arkadaşlarıyla birlikte geldi. Nişantaşı'nda bir mekanda bulunan ünlü oyuncu, muhabirlerin fotoğraf çekmesine engel olmaya çalıştığı anlarda yakalandı. Yaman, konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak gündeme oturdu.

Yaman, Sicilya'da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştıktan sonra yaşadığı bir olayda bir hayranının telefonunu alıp fırlatmıştı. Bu olayın ardından sosyal medyada tepkilere neden olan Yaman, konuyla ilgili sert ifadelerle açıklama yaptı. Hayranlarıyla arasının çok iyi olduğunu belirten Yaman, bazı kişilerin kendisini rahatsız eden hayranlarını eleştirmesine tepki gösterdi.Can Yaman, Muhabirlerle Sorun Sonrası Açıklama Yaptı (1)

İtalya'dan gelen arkadaşlarıyla İstanbul'da bulunan Yaman, bir mekanda yemek yedikten sonra mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Arkadaşlarıyla birlikte yaklaşık üç saat mekanda kalan Yaman, gazetecilerin kendisini görüntülemesine engel olmaya çalıştı. Bu durum, "Can Yaman ne yapmaya çalışıyor?" sorularını akıllara getirdi.

Yaman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gazetecileri sorumlu tutarak konuşmamayı tercih ettiğini belirtti. Olaylarla ilgili detaylı açıklama yapmak istemediğini vurgulayan Yaman, "Konuşmayı gerekli bulmuyorum, o kadar!" ifadelerini kullandı.

Ebru Şancı, Ceyda Düvenci'nin "Ped" Çıkışına Tepki Gösterdi! Ebru Şancı, Ceyda Düvenci'nin "Ped" Çıkışına Tepki Gösterdi!

Sonuç olarak, Can Yaman'ın muhabirlerle yaşadığı sorun sonrası yaptığı açıklamalar, sosyal medyada ve magazin gündeminde geniş yankı uyandırdı. Oyuncunun, hayranlarıyla olan ilişkisi ve medya ile olan ilişkisi merak konusu olmaya devam ediyor.