Manken Çağla Şıkel'in ablası Berna Şıkel, iş insanı Murat Filican ile evlendi. Çiftin nikâh şahidi, Çağla Şıkel ve eski sevgilisi Nail Gönenli oldu.

Çağla Şıkel, Ablasının Düğününde Yer Aldı

Çağla Şıkel'in ablası Berna Şıkel, Murat Filican ile dünyaevine girdi. Berna Şıkel'in düğününe, kardeşi Çağla Şıkel de katıldı. Çiftin nikâh şahidi olarak Çağla Şıkel ve üç ay önce ayrıldığı sevgilisi Nail Gönenli yer aldı.Çağla Şıkel, Ablasının Düğününde Eski Sevgilisi Ile Karşı Karşıya!

Yeniden Birlikte mi?

Çağla Şıkel'in ablasının düğününde eski sevgilisiyle bir arada olması, "Gönenli ile Şıkel yeniden birlikte mi?" sorularını akıllara getirdi. Ancak her iki taraf da bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı.

Çağla Şıkel ve Nail Gönenli'den Mutluluk Mesajları

Düğün sonrası Çağla Şıkel, Instagram hesabından "Ne diyeceğimi bilemediğim tarifsiz bir mutluluk içerisindeyim... Çok mutlusunuz zaten. Hep çok mutlu olun canlarım" notuyla bir paylaşım yaptı. Nail Gönenli ise "Çok mutlu olun çok" ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel'in ablasının düğünü, aile için mutlu bir gün olurken, Çağla Şıkel'in eski sevgilisiyle bir arada olması da dikkatleri üzerine çekti. Ancak her iki taraf da bu konuda sessizliğini korurken, mutlulukları gözlerinden okunuyordu.