Ankara'da yaşayan üç üniversite mezunu Birsen Eroğlu, alışveriş uygulaması üzerinden su satıcısı Oğuzhan İşbeceren ile tanıştı. İşbeceren'in aşk dolu sözleriyle etkilenen Eroğlu, "Seni seviyorum, banka hesabını şifreni ver" diyen İşbeceren'in tatlı diline inanarak tam 500 bin TL borçlandırıldı. Dolandırıldığını fark eden Eroğlu, Müge Anlı'nın programına başvurdu: "Tatlı dille kandırdı. Kedilerimi bile sevdiğini söylemişti ama her şey yalanmış!" şeklinde açıklamalarda bulundu.

atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Programa Ankara'dan katılan 31 yaşındaki Birsen Eroğlu'nun başına gelenler, herkesi şoke etti.Birsen Eroğlu'nun Dolandırıcılık Hikayesi Müge Anlı'da!

Külot Polemiği Yeniden Alevlendi Külot Polemiği Yeniden Alevlendi

Genç kadın, su satıcısı sevgilisinin kendisini tam 500 bin TL dolandırdığını iddia ederek Müge Anlı'dan yardım istedi. Eroğlu'nun anlatımına göre, "Sevgilim Oğuzhan İşbeceren, su satıcısıydı. 2022'de tanıştık. Ben üç üniversite bitirdim, dördüncüyü okuyorum. Tanıştıktan sonra arkadaşlığımız devam etti. 'Sevgilim olursan evde oturursun, derslerine daha iyi çalışırsın' dedi. O kadar tatlı dilli konuşuyordu ki 'Kalbine aşık oldum' dedi. Kedilerimi bile sevdiğini söylemişti. Ancak her şey yalanmış. Bana önce banka hesabı açtırdı. Bu hesaptan 10 bin, 50 bin, 247 bin TL'lik borca soktu beni. Senetle oyun konsolu, beyaz eşya bile aldırdı. Borçlar geldiğinde de birinci taksiti ödedi, sonra ödememeye başladı. Ailem üzerinden tehdit etti ve korkuttu beni. Tatlı dille kandırıldım. 'Seni seviyorum, hadi bana banka şifreni at' dedi. Bir gün dolandırıldığım aklıma gelmedi" şeklinde konuştu.

500 bin TL kaybına rağmen Birsen'in Oğuzhan'dan şüphe duymasını sağlayan olay ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ele alınan Hasan Hüseyin Çelik cinayetiydi. Hasan Hüseyin Çelik cinayetinde Oğuzhan isimli bir kişinin adının geçmesi, Birsen Eroğlu'nu şüphelendirdi. Genç kızın annesine durumu anlatmasıyla birlikte dolandırıldığı ortaya çıkarken, anne-kız Müge Anlı'nın programına geldi. Ancak Birsen'in iddialarına katılan canlı yayına katılan Oğuzhan, "Ekranı şimdi açtım. Ortada hiçbir şekilde tehdit yok. Bütün mesajlarının ekran görüntüsünü aldım. Çektiğimiz olan kredi var ama ödemelerim de var" şeklinde iddiaları reddetti.