ATV'de yayınlanan ve seyirciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisi, kadrosuna yeni bir ismi dahil ediyor. Başrollerini Oktay Kaynarca ile Ebru Özkan Saban'ın paylaştığı diziye, ünlü oyuncu Dilara Aksüyek katılarak önemli bir karakteri canlandıracak.Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Yeni Bölümlerinde Sürpriz Bir İsim Dilara Aksüyek! (2)

Arzu Karakteriyle Dikkat Çekecek

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dilara Aksüyek, "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisiyle anlaştı. Aksüyek, dizide Arzu karakterine hayat verecek. Arzu, Ateş Türk'ün (Burak Çelik) Fransa'dan gelen eski eşi olarak seyirci karşısına çıkacak. Güzel oyuncu, 62. bölümden itibaren dizinin ekibinde yer alacak.

Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban'ın başrollerini paylaştığı "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisi, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran dizi, yeni karakteriyle de merak uyandırmayı hedefliyor.Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Yeni Bölümlerinde Sürpriz Bir İsim Dilara Aksüyek!

Dilara Aksüyek Kimdir?

Dilara Aksüyek, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Birçok tiyatro oyununda ve dizi projelerinde yer alan Aksüyek, yetenekli oyunculuğuyla dikkat çekmektedir.

Kaptan Jack Sparrow'dan Johnny Depp'e: Bir Aktörün Olağanüstü Dönüşümü Kaptan Jack Sparrow'dan Johnny Depp'e: Bir Aktörün Olağanüstü Dönüşümü

"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisine katılacak olan Dilara Aksüyek'in performansı, izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.