Ramazan Bayramı, bu sene 10, 11-12 Nisan tarihleri arasında idrak edilecek. Bu süreçte marketlerin çalışma saatleri değişecek ve belirli gün ve saatlerde faaliyet gösterecekler. Peki, bayramda marketler açık olacak mı? Hangi marketler bayramda açık? İşte BİM, A101, Migros, ŞOK marketlerin bayramda çalışma saatleri.

BAYRAMDA MARKETLER AÇIK MI?

Geçtiğimiz bayramlara bakıldığında, zincir marketler genellikle Ramazan Bayramı'nın birinci günü kapalı olurken, ikinci ve üçüncü günlerde hizmet vermeye devam etmişlerdir. A101, Şok, BİM, Migros'un çalışma saatleri genellikle 09.00 - 21.00 arasındadır.Bayramda Açık Marketler Hangileri Bi̇m, A101, Şok Çalışma Saatleri (1)

Eşsiz Bir Deneyim İçin Lüks Araç Kiralama Rehberi Eşsiz Bir Deneyim İçin Lüks Araç Kiralama Rehberi

BİM, A101, ŞOK MARKET RAMAZAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

BİM marketler Ramazan Bayramı'nın birinci günü kapalı olacak. Ancak, bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde normal çalışma saatlerinde hizmet verecekler. A101 marketleri ise Ramazan Bayramı'nın ilk günü kapalı olacak, ancak bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde normal çalışma saatlerinde açık olacaklar. ŞOK marketleri ise Ramazan Bayramı boyunca açık olacak ve hizmet verecekler.

MİGROS BAYRAMDA AÇIK OLACAK MI?

Migros marketlerinin çalışma saatleri genellikle hafta içi her gün sabah 08.30 ya da 09.00'da başlar ve kapanış saati olan 21.00'a kadar hizmet vermeye devam eder. Migros, öğle arası tatil vermemektedir. Ancak, dini bayramlar gibi özel günlerde çalışma saatleri farklılık gösterebilir. Migros, dini bayramların birinci günü 13:00'den akşam 22:00'a kadar hizmet verebilir.